پایگاه خبری خانه فوتبال:

باشگاه پرسپولیس استقلال را به نقض دستورالعمل سازمان لیگ متهم کرد.
به گزارش “ورزش سه”، روز گذشته امیرحسین صادقی، مدافع سابق استقلال با حضور در ورزشگاه آزادی و مصاحبه تند علیه تیم رقیب، بار دیگر خبرساز شد و حالا مصاحبه او واکنش باشگاه پرسپولیس را به دنبال داشته است.
باشگاه پرسپولیس این مصاحبه را از چند سو زیر نظر برده و با ارسال یک نامه به سازمان لیگ، اعلام کرده که چنین اتفاقاتی نقض مقرراتی است که به تازگی در خصوص محدودیت در مصاحبه و بیانیه وضع شده است.

قرمزها از یک سو اعتراض کردند که چرا امیرحسین صادقی به عنوان تماشاگر اجازه حضور در کنار زمین را پیدا کرده و چرا مسئولان اجرایی مسابقه جلوی او را نگرفته‌اند و او به چه عنوان کنار زمین و حتی کنار جواد نکونام حضور یافته است.

در بخشی از این نامه اعتراضی پرسپولیس به سازمان لیگ پیرامون نقض مقررات، باشگاه پرسپولیس مدعی شده که باشگاه استقلال از طریق شخص ثالث و خارج باشگاه، نظرات خود را بیان کرده  است.

باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد سازمان لیگ باید دستورالعمل را به شکلی همه‌جانبه اجرا کند تا جلوی آنچه باشگاه پرسپولیس سو استفاده خوانده، گرفته شود.

به عبارتی باشگاه پرسپولیس تصور می‌کند اگرچه استقلال از مبادی رسمی اظهارنظری علیه آنها نداشته اما امیرحسین صادقی نظرات این باشگاه را به زبان آورده و در عین حال از محدودیت جدید برای بیانیه و مصاحبه نیز در امان بوده است.

این در حالی است که بعد از اعلام مقررات جدید، جنگ رسانه‌ای پرسپولیس و استقلال فعلا تا حدی فروکش کرده و حداقل از صفحات رسمی و شکل مستقیم، به حالتی مخفی و نیابتی منتقل شده است.

امیرحسین صادقی روز گذشته در مصاحبه خود با کنایه به پرسپولیس گفته بود که در صورت استفاده از وی ای ار، این تیم از مواهب و امتیازات خاص بی بهره خواهد بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: