حجم ویدیو: 6.69M | مدت زمان ویدیو: 00:02:57

سام درخشانی از خجالت سحر قریشی درآمد؛ جز اینکه خوشگلی باید چهار تا کار دیگه هم بکنی.

رفتار غلط «سحر قریشی» با یک پاکبان‎


سحر قریشی با ویدئویی که برخود زننده و توهین آمیزش با یک پاکبان را نشان می دهد دوباره جنجال ساز شد.

سحرقریشی در حالی که با دوستانش در پارک در حال قدم زدن است و لباسی سبز به تن دارد، به پاکبانی که در کنار مسیر پیاده روی آن‌ها نشسته است نزدیک شده و به دوستانش می‌گوید لباسش با آن پاکبان همرنگ است. این در حالی است که سحر قریشی برای اشاره به آن پاکبان از واژه «این» استفاده می‌کند. پاکبان پارک از این برخورد ناراحت شده و برای حفظ فاصله معمول، به سحر قریشی می‌گوید که از او فاصله بگیرد؛ سحر قریشی با حالتی تمسخر آمیز در حالی که به شدت می‌خندد به دوستانش می‌گوید: «میگه برو! همین مونده بود این به من بگه برو!»
این رفتار سحر قریشی  در فضای مجازی به شدت حاشیه ساز شده و واکنش تند کاربران را به همراه داشت./ باشگاه خبرنگاران

سحر قریشی  در ششمین روز از دی ماه سال 1366 در تهران متولد شد. سحر قریشی  بازیگر سینما و تلویزیون است و بازیگری را با فیلم سینمایی لج و لج بازی آغاز کرد. سحر قریشی تنها یک برادر دارد و رنگ های مورد علاقه اش مشکی ، آبی و قرمز است طرفدار دو آتیشه استقلال است.سحر قریشی دوست دارد هر چه زود تر به اوج برسد و این آینده را برای خود پیش بینی میکند. برای قریشی نوع پوشش و لباس خیلی اهمیت دارد.
او حسین سهیلی زاده را مانند پدرش دوست دارد.
سحر قریشی سابقا همسر مهران اخوان ذاکری بود، این دو مدتی قبل طلاق گرفتند.

بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید، اولین کار بازیگری سحر قریشی بازی در فیلم «لج و لجبازی» به کارگردانی سید مهدی برقعی بود.

تصاویر رابطه او با مهدی طارمی هم پیش از این درد سر ساز شده بود

سحر قریشی

عکس سحر قریشی

عکس سحر قریشی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: