بهنوش طباطبایی  تصویری خاص این روزها منتشر کرده است. او متولد ۲۷ اردیبهشت ۱۳۶۰ در تهران است. تحصیلات بهنوش طباطبایی لیسانس مهندسی کامپیوتر است بهنوش طباطبایی یک دورهٔ بازیگری در دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران گذرانده است. بهنوش طباطبایی در ۱۱ اسفند سال ۱۳۸۹ با مهدی پاکدل، بازیگر سینما و تلویزیون، ازدواج کردو در سال ۱۳۹۵ از یکدیگر جدا شدند.بهنوش طباطبایی عکس متفاوتی از کربلا منتشر کرده است:

بهنوش طبا طبایی

بهنوش طباطبایی به همراه عکس زیر نوشت : اگر زمان و مکان در اختیار ما بود/ده سال پیش از طوفان نوح عاشقت می‌شدم/و تو می‌توانستی تا قیامت برایم ناز کنی/یک‌ صد سال به ستایش چشمانت می‌گذشت/و سی هزار سال صرف ستایش تنت/و تازه در پایان عمر به دلت راه می‌یافتم/آندره مارول/مترجم : احمد شاملو

بهنوش طباطبایی

آغاز بازیگری بهنوش طباطبایی در سینما و تلویزیون

بهنوش طباطبایی بازیگری را از سال 77 با مجموعه تلویزیونی یونس آغاز کرد و با بازی در سریال های مختلف تلویزیونی در میان مردم شناخته شد. این بانوی هنرمند بعد از بازی در سریال یونس در سریال های مختلفی ایفای نقش کرد اما بازی در سریال هایی چون مسافری از هند، عشق گمشده، پیله های پرواز،گلهای گرمسیری، در مسیر زاینده رود و میکائیل بیش از پیش در میان مردم شناخته شد.

بهنوش طباطبایی

مصائب دوشیزه و پسران آجری اولین فیلم های سینمایی بهنوش طباطبایی در سال 85 هستند که مقدمه ای برای بازی های بعدی او در دنیای هنر بودند.

بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی بازیگر سرشناس این روزها سینما و تلویزیون از دوران کودکی به بازیگری علاقه مند شد و در واقع با دیدن مهراوه شریفی نیا جرقه بازیگری در وجودش زده شد.

 

مهراوه شریفی نیا همکلاسی دوران ابتدایی بهنوش طباطبایی بود و بهنوش با دیدن جذابیت های بازیگری مهراوه و عکس هایی که او به همکلاسی هایشان نشان میداد به بازیگری علاقه مند شد و این تصمیم مهم را برای ورود به دنیای بازیگری در همان دوران کودکی گرفت

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: