کادر پزشکی تیم فوتبال پرسپولیس در تلاش است تا مدافع این تیم را برای دیدار با پیکان آماده کند.
​به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمد نادری بازیکن چپ پای تیم پرسپولیس در تمرین این تیم دچار گرفتگی عضله شد و این شائبه به وجود آمد که او دچار مصدومیت جدی شده باشد. این در حالی است که پس از گرفتن MRI مشخص شد که نادری دچار کشیدگی خفیف عضله شده و مشکل جدی این بازیکن را تهدید نمی‌کند.
با شرایط موجود و مصدومیت محمد انصاری، کادر پزشکی در تلاش است تا نادری به بازی با پیکان برسد.
دکتر علیرضا حقیقت درباره آسیب دیدگی محمد نادری اظهار داشت: دو روز پیش این بازیکن در حین تمرین آسیب دید که سریعا معاینات اولیه و تصویربرداری از پای مصدومش انجام شد. با توجه به کشیدگی در عضله ران کادر پزشکی نهایت تلاش خود را انجام می‌دهد تا این بازیکن زودتر بتواند به تمرینات گروهی برگردد.
او در پاسخ به این سوال که نادری به نخستین بازی پرسپولیس مقابل پیکان می‌رسد یا خیر، گفت: سعی ما بر این است که او را به این بازی برسانیم.
حقیقت با اشاره به مصدومیت جزئی پیش آمده برای مهدی ترابی هم گفت: او هم در حین تمرین دچار آسیب‌دیدگی شد که کارهای تشخیصی و درمانی انجام شد و خوشبختانه مشکل جدی نبود. ترابی هم زیر نظر کادر پزشکی کار می‌کند و هم در بخشی از تمرینات گروهی حاضر می‌شود تا مشکلش به طور کامل برطرف شود.

پزشک پرسپولیس ادامه داد: درباره امیر روستایی نیز کادر پزشکی تمام تلاش خود را کرده و او در حال حاضر با بدنساز تیم اختصاصی کار می‌کند و از دو یا سه روز دیگر به تمرینات گروهی اضافه می‌شود.

دکتر حقیقت درباره آخرین شرایط محمد انصاری پس از عمل جراحی روی زانویش گفت: آقای انصاری حدود دو هفته پیش در تمرین دچار آسیب‌دیدگی از ناحیه زانوی چپ شد که ضربه وارد شده به پایش به قدری شدید بود که باعث پاری رباط صلیبی قدامی شد. پس از انجام معاینات اولیه و تصویربرداری‌های لازم، عمل جراحی بر روی زانوی او زیر نظر دکتر کیهانی صورت گرفت. حدود ۱۰ روز دیگر کارهای بازتوانی این بازیکن شروع می‌شود و احتمالا ۶ ماه دیگر می‌تواند به میادین بازگردد. این را هم باید اضافه کنم که مصدومیت جدید این بازیکن هیچ ارتباطی با عمل قبلی‌اش نداشته و عمل جراحی او بسیار خوب انجام شد و بازتوانی هم به خوبی صورت گرفته بود اما ضربه به زانوی او به حدی بود که حتی اگر به پای راستش هم برخورد می‌کرد همین اتفاق می‌افتاد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: