به گزارش خانه فوتبال، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از دستگیری جوانی که دختران جوان را با عنوان دروغین دکتری مقیم آمریکا فریب می‌داد، در عملیات ماموران پلیس امنیت عمومی استان خبر داد.
 

استاد دانشگاه قلابی مقیم آمریکا در اراک دستگیر شد

محمود خلجی دیروز در جمع خبرنگاران گفت: در تحقیقاتی ماموران پلیس امنیت عمومی استان گزارش‌هایی از فریب و اغفال دختران جوان از خانواده افراد مرفه را در فضای مجازی را دریافت کردند و مشخص شد این افراد توسط شخصی که خود را دکتری مقیم یکی از ایالت‌های آمریکا معرفی کرده است، مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند.

وی اضافه کرد: با آغاز تحقیقات تخصصی ماموران پلیس مشخص شد که این فرد در فضای مجازی خود را دارای استاد دانشگاه و مقیم یکی از ایالت‌های آمریکا معرفی می‌کند و با وعده ازدواج به دختران جوان خانواده‌های ثروتمند نزدیک می‌شود.

تجاوز جنسی

تغییر عنوان برای فریب دختران جوان در فضای مجازی

این مقام انتظامی تصریح کرد: در تکمیل تحقیقات پلیس، سه نفر از دختران جوانی که به این روش مورد آزار قرار گرفته بودند، شناسایی شدند و مشخص شد که این فرد، مبلغ 500 میلیون ریال از آنان اخاذی کرده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: با شناسایی این فرد، متهم در عملیاتی غافلگیرانه در حین تردد در شهر اراک دستگیر و با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده به جرم خود اعتراف کرد و با تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد

تجاوز جنسی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: