​به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در حاشیه نشست هماهنگی دیدار تیم های پرسپولیس و شاهین شهرداری بوشهر که قرار است از ساعت ۲۱ امروز(شنبه) در سازمان لیگ برگزار شود، افشین پیروانی به نصب نشدن تونل ضدعفونی در این ورزشگاه معترض شد.
هرچند طبق پروتکل های بهداشتی تهیه تونل ضدعفونی کننده برای برگزاری بازی ها برعهده باشگاه میزبان است و برهمین اساس باشگاه استقلال هم برای دیدار هفته گذشته این تیم با سایپا این تونل را فراهم کرد اما مدیران ورزشگاه آزادی در پی اعتراض مسئولان پرسپولیس تصمیم گرفتند از تونلی که از قبل در ورزشگاه موجود بود استفاده کنند که این موضوع با مخالفت پرسپولیسی ها همراه شد و آنها خواستار نصب تونلی در ورزشگاه آزادی شدند که خودشان تهیه کرده بودند.
علیرضا اشرف، سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره دلیل مخالفت این باشگاه با استفاده از تونل ضدعفونی قبلی در ورزشگاه آزادی گفت: مدیران ورزشگاه آزادی قصد داشتند برای بازی امشب ما از تونل هایی استفاده کنند که در در بازی  استقلال با سایپا از آن استفاده شده بود. این درحالی است که امروز تست کرونای ۶ بازیکن استقلال مثبت اعلام شده است و ما هم به همین دلیل مخالفت خود را با نصب تونل قبلی در ورزشگاه اعلام کرده و از تونلی که باشگاه پرسپولیس آن را فراهم کرده است استفاده می کنیم. 
در واقع پرسپولیسی ها با رد استفاده از تونل مورد استفاده در دیدار هفته قبل استقلال با سایپا بازیکنان و اعضای کادرفنی خود و شاهین را از احتمال ابتلا به کرونا نجات دادند.

نصب تونل ضدعفونی آزادی توسط پرسپولیس 

XIfeo995DZqw

سازمان لیگ به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که باید به عنوان میزبان تونل ضدعفونی استادیوم آزادی را تعبیه کند که این اقدام توسط سرخ‌ها انجام شد.
 پرسپولیس در شرایطی از ساعات دیگر میزبان شاهین بوشهر خواهد بود که بعد از جلسه هماهنگی امروز صبح، به این باشگاه اعلام شد که برای استادیوم آزادی نصب تونل ضدعفونی را در دستور کار قرار گیرد.

درخواستی که ابتدا با مخالفت باشگاه پرسپولیس برای حمل و جابجایی این تونل که در استادیوم شهیدکاظمی تعبیه شده، مواجه شد و افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس قصد داشت آنها را نسبت به این موضوع منصرف کند.

استادیوم آزادی که استادیوم ملی فوتبال ایران محسوب می‌شود و به تازگی و در زمان فینال لیگ قهرمانان آسیا که پرسپولیس در آن حضور داشت بازسازی شده بود، به زودی باید میزبانی تیم ملی ایران را در انتخابی جام جهانی برعهده داشته باشد. مسوولان پرسپولیس نیز با اشاره به این موضوع و اینکه هزینه میزبانی توسط مجموعه از آنها دریافت می‌شود، خواهان این بودند که این تونل توسط خود مجموعه تعبیه شود.

با این حال باشگاه پرسپولیس که بعد از مواجه شدن با این درخواست، مدعی شده بود با توجه به بدون تماشاگر بودن بازی بهتر است که میزبانی‌اش را در مجموعه شهید کاظمی که از نظر پروتکل بهداشتی نیز شرایط قرنطینه و خوبی را دنبال می‌کند، را به عنوان میزبان دیدار با شاهین انتخاب کنند، در نهایت تونل ضدعفونی خود را به استادیوم آزادی منتقل کرد تا همه چیز مهیای انجام این بازی شود.//ورزش سه

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: