ریحانه پارسا کارش را به جای خانواده اش انتخاب کرد. ریحانه پارسا با مهدی کوشکی ازدواج کرده بود و تقریبا روزی نبود که عکس عاشقانه از خود منتشر نکند. تفاوت سنی ریحانه پارسا با شوهر سابقش قابل توجه است. ریحانه پارسا البته منتقدانی هم میان هنرمندان دارد. ریحانه پارسا البته مانند سحر قریشی چندان مورد حمله همکارانش قرار نگرفته است.

خبرها حکایت از جدایی مهدی کوشکی و ریحانه پارسا 

 ریحانه پارسا

از قرارمعلوم ریحانه پارسا و مهدی کوشکی به زندگی مشترک بایکدیگر خاتمه دادند نشان این اتفاق می تواند این باشد که هر دو آن ها پست هایشان را در اینستاگرام که حاوی عکس های مشترک بود پاک کردند

ریحانه پارسا

مهدی کوشکی کارگردان و بازیگر سینما و تئاتر ایرانی می باشد. وی تاکنون سه بار ازدواج کرده و یک فرزند پسر به نام آرسام دارد.

ریحانه پارسا

 

ریحانه پارسا باز هم عاشق شد

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: "  من از مهر آغاز میشود؛ مهر یعنی تو، تو یعنی همه”

ریحانه پارسا فعالیت بازیگری‌اش را با سریال «پدر» در سال 97 در نقش لیلا آغاز کرد و به شهرت رسید. او از طریق دستیار کارگردان به این پروژه معرفی شد و تست بازیگری داد و به گفته‌ی خودش از میان 250 نفر برای این نقش انتخاب شد. او در مصاحبه‌ای در این‌باره گفت: "خداروشکر توانایی های من به چشم کارگردان و نویسنده آمد. همیشه در زندگی بلند پرواز بودم و فکر می‌ کنم از همین رو چنین موقعیتی برایم پیش آمد."

پدرش شغل آزاد دارد و مادرش خانه‌دار است. او درباره پدرش گفت: "پدر سکوی پرش من است." وی فرزند اول خانواده است و دو خواهر کوچکتر از خود دارد. از ویژگی‌های اخلاقیش می‌توان به تنهایی و خونه نشینی اشاره کرد. بعد از پایان فصل اول سریال تلویزیونی «پدر»، ریحانه پارسا، عکس‌های مدلینگش را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و نشان داد که شخصیت لیلا در سریال پدر با «ٰریحانه پارسا» متفاوت است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: