الناز شاکردوست یک حیوان خانگی جذاب دارد که تصویری جدید از آن منتشر کرده است.الناز شاکردوست  از بازی در تاتر وارد عرصه سینما شده است. الناز شاکردوست نقش های زیادی را بازی کرده است. الناز شاکردوست در آخرین کارش فیلم مطرب را بازی کرده است.الناز شاکردوست در 7 تیرماه سال 1363 در محله پاسداران تهران متولدشد. او فارغ التحصیل تئاتر از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران می باشد و علاوه بر بازیگری در زمینه عکاسی و طراحی صحنه و لباس فعالیت دارد. الناز فرزند دوم خانواده است که یک برادر بزرگتر و یک خواهر کوچکتر از خودش دارد. البته شباهت الناز و برادرش بسیار زیاد است. پدر وی تاجر ابزارآلات صنعتی و الکترود و مادرش خانه دار است. الناز علاقه بسیار عجیبی به مادرش دارد.

تصویر گربه گران قیمت ایرانی الناز شاکردوست:

لناز شاکردوست

اتفاق مهم زندگی الناز شاکردوست:

یکی از اتفاقات مهم زندگی الناز شاکردوست می توان به سفر زیارت خانه خدا اشاره کرد که مادرش به جای وی در سال 1390 به این سفر معنوی رفت. در این سفر زیارتی که هنرمندان مشهور کشورمان همچون مهراوه شریفی نیا، الهام حمیدی، سام درخشانی، قاسم جعفری، محمدرضا ورزی، یاسر جعفری، مهدی عربی، حسن سدخسروی و... حضور داشتند.
الناز در بین خوانندگان پاپ رضا صادقی و در میان بازیگران زن بازی گوهر خیراندیش و گلشیفته فراهانی، از بین بازیگران مرد مرحوم منوچهر نوذری و شهرام حقیقت دوست را می پسندد. همچنین وی به بازی فوتبال علاقه فراوانی دارد و از طرفداران پرسپولیس است.

تصویر الناز شاکردوست در کنار خواننده و بازیگر ترک در فیلم مطرب

الناز شاکردوست

 بازیگری را با تئاتر آغاز کرد. در سن نوزده سالگی، با بازی در فیلم گل یخ در سال 1383، به کارگردانی کیومرث پوراحمد، پا به عرصه سینما گذاشت و ظرف کمتر از یک سال در 4 فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد.

تصاویر دیگری از این ستاره سینمای ایران

الناز شاکردوست

 

تصویری هیجان انگیز از الناز شاکردوست

 

عکس الناز شاکردوست در ساحل ونیز ایتالیا

عکس الناز شاکردوست در ساحل ونیز ایتالیا

الناز شاکردوست بازیگر معروف زن ایرانی است. وی فعالیت در این عرصه را از سال ۱۳۸۳ آغاز کرده و بازی در فیلم سینمایی اسب سفید پادشاه، کیش و مات و قاعده بازی را در کارنامه هنری خود دارد. وی تندیس زرین جشن خانه سینما را به عنوان بهترین بازیگر نقش اول مکمل زن برای فیلم مجردها دریافت کرده است. به تازگی تصویری از صبحانه لاکچری الناز شاکردوست در ونیز متولد شده است. 

الناز شاکردوست

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: