مهناز افشار مشغول کشتی در ساحل دریا. مهناز افشار سال ۱۳۹۳ با یاسین رامین ازدواج کرد و پس از چند سال زندگی مشترک از هم جدا شدند. مهناز افشاز از یاسین رامین یک فرزند دختر به نام لیانا دارد. مدتی پیش مهناز افشار به همراه دخترش به خارج از کشور مهاجرت کرده و هم اکنون در آنجا زندگی می کند. به تازگی مهناز افشار تصویری از خودش منتشر کرد. 

عکس جدید مهناز افشار در ساحل دریا

مهناز افشار

تصاویر خاص مهناز افشار و دخترش لیانا

dmGcM1sIgVyT

O1YpU8tlYfJt

U6IvmcJOBCQ1

بازیگری و تهیه کنندگی مهناز افشار

مهناز افشار بازیگری را با مجموعهٔ تلویزیونی گمشده در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و پس از آن با بازی در فیلم سینمایی دوستان به کارگردانی علی شاه‌حاتمی در سال ۱۳۷۷ به سینما راه یافت و با بازی در فیلم سینمایی شور عشق به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۷۹ شناخته شد. شباهت مهناز افشار به گوگوش در به شهرت رسیدنش و توجه رسانه‌ها به او در آغاز کارش تأثیرگذار بود. مهناز افشار در دهه ۱۳۸۰ از چهره‌های سینمای تجاری ایران شد و در سال‌های پایانی این دهه با بازی در فیلم‌های کارگردانان متفاوت سعی کرد تصویر شناخته‌شده‌اش را تغییر دهد؛ تلاشی که به دریافت چندین جایزه و تقدیرنامه از سوی منتقدان و جشنواره‌های معتبر داخلی انجامید. مهناز افشار، در سال ۱۳۹۳ در یکی از نقش‌های اصلی در فیلم سینمایی معلم به کارگردانی ناصر سعیداف، کارگردان سرشناس تاجیکستان، بازی کرد.
در آبان ۱۳۹۱ کنسرت خیرخواهانه روزبه نعمت‌اللهی به تهیه‌کنندگی مهناز افشار در مرکز همایش‌های برج میلاد برای کمک به زلزله‌زدگان آذربایجان برگزار شد. در این مراسم تعدادی از سینماگران و بازیگران و همچنین ورزشکاران حضور داشتند. روزبه نعمت‌اللهی خوانندهٔ موسیقی پاپ در این مراسم، که «داروگ» نام گرفته بود قطعات «ای وطن»، «تویی نیازم»، «اگر یه روز بیای سراغم»، «تازه‌ترین زخم دلم»، «بازآمده‌ام»، «گل یاس»، «نفس کشیدن سخته» و «خلیج‌فارس» و «خاک وطنم» را اجرا کرد

اینستاگرام مهناز افشار و ویکی پدیا

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: