ریحانه پارسا ومهدی کوشکی همیشه سوژه جالبی هستند.او همسر مهدی کوشکی است. ریحانه پارسا بازیگر جوان و تازه‌کار ایرانی است. ریحانه پارسا به تازگی ازدواج کرده است و خبر ازدواجش هم بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها داشت. ریحانه پارسا یکی از بازیگران پرحاشیه است.ریحانه پارسا متولد 1372 در تهران، بازیگر 25 ساله کشورمان است. ریحانه پارسا فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه سوره در سال 94 است و بجز بازیگری در عکاسی نیز فعالیت تخصصی دارد. ریحانه پارسا  فعالیت حرفه ای خود را از تئاتر و کارهای دانشجویی دانشگاه سوره شروع کرد.  ریحانه پارسا  می گوید اینقد بلند پرواز بودم که یک روزی می دانستم موقعیتی برای دیده شدنم پیش خواهد آمد.

​تصویری از دیدار متفاوت مهدی کوشکی و ریحانه پارسا و جزئیات ازدواج این زوج هنری

ریحانه پارسا

مهدی کوشکی کارگردان و بازیگر سینما و تئاتر ایرانی می باشد. وی تاکنون سه بار ازدواج کرده و یک فرزند پسر به نام آرسام دارد. ازدواج او با ریحانه پارسا بازیگر جوان در سال ۹۸ به دلیل اختلاف سنی زیاد جنجال زیادی در شبکه های اجتماعی به پا کرد. به تازگی تصویری از دیدار متفاوت مهدی کوشکی و ریحانه پارسا در پس کوچه های تهران در اینستاگرام منتشر شده است. 

ازدواج ریحانه پارسا و همسرش

ریحانه پارسا متولد ۴ اسفند ۱۳۷۷، بازیگر است. وی در رشته تئاتر تحصیل کرده و مدرک دیپلم رشته نمایش از هنرستان سوره(سال ۹۴) دارد. او در عکاسی نیز تخصص دارد. ریحانه پارسا، همسر مهدی کوشکی است. ریحانه پارسا، زمانی که ۲۱ سال داشت با مهدی کوشکی، کارگردان و بازیگر ۳۸ ساله ازدواج کرد. ریحانه پارسا، سومین ازدواج مهدی کوشکی بعد از جدایی از دومین همسرش، صحرا فتحی (کارگردان، بازیگر و گرافیست) است.
آن‌ها در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ با انتشار عکسی از خودشان در اینستاگرام، خبر ازدواج‌شان را در روزهای شیوع ویروس کرونا اعلام کردند و نوشتند: “عهدمان در این قرنطینگی!” ریحانه پارسا فعالیت بازیگری‌اش را با سریال «پدر» در سال ۹۷ در نقش لیلا آغاز کرد و به شهرت رسید. او از طریق دستیار کارگردان به این پروژه معرفی شد و تست بازیگری داد و به گفته‌ی خودش از میان ۲۵۰ نفر برای این نقش انتخاب شد.
ریحانه پارسا درباره واکنش کاربران فضای مجازی به ازدواجش در سن پایین گفت: “مادرم هم بهم گفت که سن‌ات برای ازدواج کم است. شاید این سن ازدواج در زمان مادر من درست بود ولی در حال حاضر، برای این که قدم‌های اولم را در کار برداشته‌ام باعث طرح این سوال برای دیگران شد که چه شد در روزهای اول کاری تن به همچین تصمیمی دادم!”

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: