به گزارش خانه فوتبال، شقایق نوروزی بازیگری که با نقش ترنگ در سریال بیداری او را می شناسیم در حال حاضر در فرانسه زندگی می کند. شقایق نوروزی عکسی هایی بدون حجاب در صفحه مجازی منتشر کرده است.

شقایق نوروزی در سال 1363 در شهر شیراز دیده به جهان گشود. شقایق نوروزی نام اصلی اش مرضیه نوروزی می باشد. شقایق نوروزی در رشته کارگردانی از دانشگاه سوره فارغ التحصیل است.


پیش بینی مهم از قیمت دلار و آینده بازار


شروع فعالیت هنری با سریال بیداری

عکس بی حجاب شقایق نوروزی

نوروزی در سریال بیداری اولین کار هنری در بازیگری بود او در این سریال در نقش ترنگ بازی کرد و البته بعد این سریال این بازیگر خانم کم کار شد و سالهاست که از حوزه هنر بازیگری هیچ فعالیتی نداشت.

 

از تئاتر تا بازی در تلویزیون

وقتی در تئاترهای مختلف دانشجویی بازی می کرد هیچ گاه فکرش را نمی کرد که روزی به عنوان یک بازیگر تلویزیونی معرفی شود و حتی شاید برایش عجیب بوده که در اولین تجربه تصویری اش ، عهده دار نقش اول هم باشد. اما اتفاق و به قول خود او یک شانس باعث شد که بتواند یک تجربه دلپذیر را در سریال بیداری کسب کند. شقایق نوروزی بازیگر نقش ترنگ در سریال بیداری بود.

 

نحوه انتخاب نقش ترنگ به نقل از شقایق نوروزی

شقایق نوروزی

مجموعه بیداری ، اولین تجربه تصویری من بود. به وسیله یکی از اساتیدم به آقای عظیم پور (کارگردان) معرفی شدم که در نهایت قرعه این کار به اسم من افتاد.

پیش ار من حدود ۳۰۰ ، ۴۰۰ نفر تست داده بودند ، چون آقای عظیم پور اصرار داشتند نقش ترنگ را کسی بازی کند که تا به حال دیده نشده است و من در مراحل آخر شکل گیری گروه به آن ها ملحق شدم

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: