مربی جدید بارسلونا ضمن تبریک به کوتینیو در باب قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشته در برنامه فصل بعد باشگاه نقشی مهم دارد.
به گزارش خبرگزاری فارس، رونالد کومان به طور جدی به بازیکن برزیلی بارسلونا گفته که در برنامه فصل بعد این تیم بخشی مهم دارد.
به گزارش الموندو دپورتیوو، کومان به کوتینیو اظهار داشته که برای فصل آینده در ترکیب بارسلونا جای دارد.
مربی جدید بارسلونا ضمن تبریک قهرمانی به کوتینیو به ستاره برزیلی اظهار داشته که در برنامه آتی باشگاه حضور جدی دارد.
کوتینیو یک هفته‌ای برای استراحت به برزیل بازمی‌گردد و پس از آن در دوشنبه آتی به تمرینات بارسلونا بازمی‌گردد.

کومان تلفنی عذر سوارس را خواست /ستاره اروگوئه در آستانه ترک بارسلونا

Zbn0ZjHT0aPO

طبق گزارش راک‌1 کاتالونیایی اسپانیا رونالد کومان امروز صبح با تلفن به سوارس اعلام کرده که در برنامه فصل آینده بارسلونا جایی ندارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، لوئیس سوارس در یک قدمی ترک بارسلونا قرار گرفته است. پس از باخت سنگین بارسلونا مقابل بایرن مونیخ پروژه احیای ترکیب تیم کلید خورد و به نظر می‌رسد اولین خروجی بارسلونا سوارس باشد.

به نقل از راک1 کاتالونیای اسپانیا، عملیات پاکسازی بارسلونا آغاز شده و امروز صبح رونالد کومان به لوئیس سوارس تلفنی اظهار داشته که در فصل آینده جایی در بارسا ندارد.

مربی هلندی با تماسی کوتاه به ستاره اروگوئه‌ای جهان اعلام کرده که در برنامه فصل آینده بارسلونا نیست. امروز که تمرینات از سر گرفته شد از این ستاره امروز اصلاً خبری نبود.

طبق گزارش راک 1 ،‌ باشگاه بارسلونا با وکلای سوارس تا چند ساعت دیگر جلسه‌ای خواهد گذاشت تا کلید رفتن او آغاز شود. سوارس یک سال دیگر نیز با بارسایی‌ها قرارداد دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: