فرشاد فلاحت زاده پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره دربی پایتخت و تقابل استقلال و پرسپولیس در نیمه نهایی رقابت‌های جام حذفی گفت: به نظر من دو تیم در شرایط خیلی خوبی هستند. پرسپولیس توانسته است قهرمان رقابت‌های لیگ برتر شود و استقلال هم با بازی‌های درخشانی که در این چند وقت ارائه داده، موفق شده شرایط خوبی را برای خود رقم بزند. فکر می‌کنم ما داربی خوبی را شاهد باشیم و بازی از هیجان زیادی برخوردار باشد. ای کاش این بیماری نبود و استادیوم پر می‌شد و شور و حال خاص خودش را داشت. به نظر من نقش داوری در این بازی بسیار مهم است و امیدوارم با توجه به اینکه برای این بازی چند داور عوض شده است، از تیم داوری اشتباهی نبینیم.

او ادامه داد: استقلال چند بازیکن خود را در این بازی ندارد اما خوشبختانه بازیکنانی مثل علی کریمی در این دیدار حضور دارند. به نظر من تیمی بتواند از اشتباهات حریف و موقعیت های خود استفاده کند می‌تواند پیروز میدان شود. شرایط برای دو تیم برابر است. درست است که پرسپولیس قهرمان شده است اما فرهاد مجیدی برایش مهم است جام حذفی را به دست آورد تا دل هواداران را به دست بیاورد و بتواند جایگاه خود را در تیم ثابت کند و در فصل بعد در نیمکت تیم حضور داشته باشد. فرهاد تیم را نیم فصل گرفته است و اگر بتواند این عنوان را به دست بیاورد، یک کار کم سابقه انجام داده است. فرهاد اگر تیمش بازنده بازی باشد، چیزی از ارزش‌هایش کم نمی‌شود چون او تیم را نبسته است و در اواسط کار به تیم آمده است.

فلاحت زاده درباره تقابل تفکرات فرهاد مجیدی و یحیی گل محمدی گفت: یحیی مقداری از فرهاد باتجربه‌تر است. او در چند تیم مربی‌گری کرده و نتایج قابل توجهی گرفته است اما حضور فرهاد مجیدی و حضور نامجومطلق به عنوان مربی، شرایط را تغییر می‌دهد و این هم‌فکری می‌تواند قابل استفاده باشد و اگر شرایط هموار باشد، استقلال می‌تواند پیروز میدان باشد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره نتیجه داربی پایتخت اظهار کرد: به نظر من دربی پر گل نیست. دو تیم خیالشان از سهمیه آسیا راحت است اما به نظر من بازی زیبایی شاهد خواهیم بود و فکر می‌کنم دربی در ۹۰ دقیقه تمام شود. به نظر من یا استقلال یک بر صفر پیروز میدان است یا دو بر یک بازی را به نفع خود تمام می‌کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: