شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» گزارش داد هری مگوایر قرار است به زودی ملاقاتی با مدیران باشگاه منچستریونایتد داشته باشد و در این نشست درباره آینده کاپیتانی این تیم بحث شود. گفته می‌شود پس از ماجرای درگیری این مدافع انگلیسی با پلیس یونان، مدیران باشگاه منچستریونایتد ممکن است بازوبند کاپیتانی را از او بگیرند، اما تا ملاقات حضوری طرفین، مدیران این باشگاه انگلیسی نمی‌خواهند تصمیمی عجولانه بگیرند.

گرث ساوت‌گیت که عصر روز گذشته (سه‌شنبه) 24 بازیکن از جمله هری مگوایر را برای حضور در اردوی تیم ملی فوتبال انگلیس به منظور آماده‌سازی برای رویارویی سه‌شیر با تیم‌های ایسلند و دانمارک در لیگ ملت‌های اروپا دعوت کرده بود، ساعاتی بعد از اعلام لیست و با مجرم شناخته شدن مدافع منچستریونایتد در پرونده درگیری‌اش با پلیس یونان، اقدام به خط زدن نام این مدافع 27 ساله کرد.

دادگاه رسیدگی‌کننده به پرونده هری مگوایر که چند روز قبل در یونان به دلیل درگیری با پلیس این کشور بازداشت شده بود، اتهامات او مبنی بر ضرب‌وشتم و حمله به پلیس، مقاومت برابر دستگیری، تلاش مکرر برای رشوه دادن به پلیس را تأیید و او را به 21 ماه و 10 روز حبس تعلیقی محکوم کرد که در صورت تکرار تخلف اجرایی می‌شود. این مدافع انگلیسی البته اعلام کرده بی‌گناه و درخواست فرجام‌خواهی به این حکم را خواهد داد.

مگوایر 27 ساله تابستان گذشته در انتقالی 80 میلیون پوندی از لسترسیتی به منچستریونایتد پیوست و در همان فصل اول حضورش در این تیم کاپیتان اول شیاطین سرخ لقب گرفت و در 55 بازی از رقابت‌های مختلف آمار سه گل‌زده را از خود برجای گذاشت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: