حسینی بعد از فینال جام حذفی به شدت مورد انتقاد قرار گرفت تا مدیران استقلال سراغ رشید مظاهری گلر تراکتور رفتند و با او قرارداد امضا کردند و حسینی به طور همزمان پست هایش با لباس استقلال را از اینستاگرامش پاک کرد و بعد از آن با انتشار پستی در لباس استقلال نوشت از اینکه نتوانسته دل هواداران استقلال را شاد کند شرمنده است و باشگاه می تواند با هر گلری که می خواهد وارد مذاکره شود و حسینی حالا به همراه استقلال در قطر خود را آماده بازی های لیگ قهرمانان آسیا می کند.

خرید های جدید استقلال در نقل و انتقالات با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه به دلیل بدهی به شفر نمی توانند فعلا استقلال همراهی کنند و با توجه به پایان رسیدن زمان اعلام لیست تیم ها برای شرکت در لیگ قهرمانان آسیا به احتمال فراوان در این رقابت ها حسینی درون دروازه استقلال خواهد ایستاد اما کسی نمی داند بعد از لیگ قهرمانان آسیا شرایط برای حسینی و استقلال چطور رقم خواهد خورد.

نام حسینی در روزهای اخیر در چند نوبت به عنوان گزینه تیم های لیگ برتری مطرح شده است. گل گهر و تراکتور گزینه هایی بودند که در چند روز گذشته از آنها به عنوان مشتریان حسینی نام بردند اما امروز فولاد خوزستان هم به عنوان مشتری جدید حسینی معرفی شد که هنوز مدیران فولاد این خبر را تایید یا تکذیب نکرده اند.

به نظر می رسد حسینی بعد از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و بازگشت به ایران مشتریان زیادی خواهد داشت و در صورت توافق و دریافت رضایت نامه اش از مدیران استقلال نام او به عنوان بمب نقل و انتقالات مطرح خواهد شد. البته ممکن است حسینی در استقلال بماند و برای حضور ثابت درون دروازه استقلال با مظاهری رقابت کند. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: