مجید نامجومطلق سرمربی موقت تیم فوتبال استقلال، برخلاف فرهاد مجیدی تعامل خوبی با مسئولان این باشگاه دارد و تلفن‌های آنها را جواب می‌دهد به طوری حالا دیگر احمد سعادتمند مجبور نیست برای ملاقات با سرمربی تیمش به اتاق او برود یا ساعت‌ها دنبال پیدا کردنش باشد.

نامجومطلق که دستیار فرهاد مجیدی بود در لیگ قهرمانان آسیا هدایت استقلال را برعهده خواهد داشت. با این حال، با توجه به اتفاقاتی که در زمینه بازگشت استراماچونی رخ داد و حضور این مربی ایتالیایی در ایران منتفی شد، شنیده می‌شود اگر نامجومطلق بتواند استقلال را به عنوان صدرنشین گروه اول لیگ قهرمانان آسیا راهی مرحله بعدی کند بعید نیست از ابتدای لیگ بیستم رسماً به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شده و به عنوان نفر اول روی نیمکت آبی‌پوشان بنشیند.

البته اخیراً الکس نوری، مربی دو رگه ایرانی-آلمانی هم به عنوان یکی از گزینه‌های جدی هدایت آبی‌پوشان پایتخت مطرح شده است که اختلافاتی بین طرفین درباره همکاری وجود دارد و باید دید طی روزهای آینده با رفع این اختلافات، همکاری طرفین میسر خواهد شد یا خیر.

طبق اعلام مسئولان سازمان لیگ رقابت‌های لیگ بیستم از اواخر مهر یعنی حدود یک ماه دیگر آغاز خواهد شد و باید دید در این فاصله مسئولان باشگاه استقلال در نهایت با کدام مربی وارد لیگ بیستم خواهند شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: