معضل کشف حجاب به تازگی در بین بازیگران و مجری های ایرانی بوجود آمده است. کشف حجاب گویی تبدیل به مد شده است! کشف حجاب کیمیا علیزاده و گلشیفته فراهانی از پر سر و صداترین اتفاقات تلخ در چند سال اخیر بود. کشف حجاب آیتک جاویدنژاد، الهه فرشچی، ساناز طاری، شقایق نوروزی و ... از تازه ترین کشف حجاب ها به حساب می آیند. کشف حجاب ناهید لیان که سابقه فعالیت در رادیو و همچنین شبکه سوم سیما به عنوان مجری را دارد نیز تازه و کاملا داغ داغ است.برای اطلاع از بیوگرافی ناهید لیان و همچنین مشاهده عکس های کشف حجاب شده با خانه فوتبال همراه باشید.

پیش‌ از‌ ناهید لیان و در سال جاری نیز شاهد کشف حجاب و مهاجرت آیتک جاوید نژاد بازیگر سریال همگناه و مهاجرت او به خارج از کشور برای کار با یک شبکه ماهواره ای فارسی زبان و همچنین کشف حجاب و مهاجرت الهه فرشچی بازیگر سریال دردسرهای عظیم و پست اینستاگرامی او با خبر مهاجرتش به خارج از کشور بودیم.

کشف حجاب ناهید لیان مجری صدا و سیما در مشهد

کشف حجاب

کشف حجاب

 

در بحبوحه مهاجرت و کشف حجاب سلبریتی های ایرانی اکنون خبر می رسد ناهید لیان که سابقه فعالیت در رادیو و همچنین شبکه سوم سیما به عنوان مجری را دارد نیز کشف حجاب کرده است.

در هفته های اخیر تصاویر بی حجاب او در شبکه های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام جنجال آفرین شده است. وی در سال ۱۳۹۴ با مردی به نام رابرت آشنا شده و همان سال پس از ازدواج با وی به انگلیس نقل مکان کرده و در لندن ساکن شد.

ناهید لیان کیست؟/ بیوگرافی ناهید لیان

کشف حجاب

ناهید لیان متولد ۲۸ مرداد سال ۱۳۶۰ بوده و در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران سابقه گویندگی در رادیو و مجری گری در شبکه ۳ دارد.  ناهید لیان که سابقه فعالیت در رادیو و همچنین شبکه سوم سیما به عنوان مجری را دارد نیز کشف حجاب کرده است. لیان بعد از قطع همکاری با صدا و سیما به خارج از کشور مهاجرت کرده و با مردی انگلیسی ازدواج کرد. از همان ابتدا وی پس از علنی کردن سکونت خود در لندن، تصاویری از خود و همسرش به نام رابرت را در شبکه‌های اجتماعی اش منتشر کرد.

لیان پس از اعلام رسمی ازدواجش با این مرد انگلیس در یک پست اینستاگرامی در این باره چنین نوشت: «تک تک روز‌های قشنگی رو که باهم تا به امروز زندگی کردیم یادمه، ما باهم (ما) شدیم، ما باهم بزرگ شدیم، ما باهم ساختیم، ما باهم کاشتیم و برداشتیم، ما زندگی برامون یعنی فقط ما، یعنی خونواده‌ی خوشگلمون، خونواده‌ای که آرامش و شادی ستون اصلیشه، ما زندگی رو باهم فقط زندگی نمیکنیم، ما از تک تک لحظه هاش لذت میبریم و این رمز خوشبختیمونه»

ناهید لیان در کدام برنامه ها مجری بوده؟

کشف حجاب

ناهید لیان سوابق قابل ذکری در رادیو و تلویزیون ندارد و گویا در چند برنامه در شبکه ۳ مجری بوده است.

عکس های ناهید لیان

کشف حجاب

 

کشف حجاب

 

کشف حجاب

 

کشف حجاب

 

کشف حجاب

 

منبع:راهبرد معاصر

 

 

 

 

 

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: