رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران از برخورد یک دستگاه ساندرو با یک دستگاه اتوبوس در خیابان خوردین خبر داد و گفت: این حادثه یک فوتی و سه مصدوم در پی داشت.
سرهنگ" احسان موُمنی" اظهارکرد: ساعت ۰۸: ۲۵ صبح امروز یک فقره تصادف فوتی در محدوده جنوب به شمال "خوردین قبل از هرمزان" از طریق مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ به اپراتور مرکز منطقه ۲ پلیس راهور تهران گزارش شد که بلافاصله تیم کارشناسی منطقه ۲ پلیس راهور به همراه اموال امدادی در محل حاضر شدند.
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران ابرازکرد: متاسفانه در این راننده خودروی ساندرو فوت و سه سرنشین آن نیز به علت شدت ضربه وارده مصدوم شده بودند، پس از ارائه خدمات درمانی سرپایی توسط عوامل امدادی به نزدیکترین مرکز امدادی انتقال یافتند.
وی عنوان کرد: بررسی اولیه نشان از این داشت، راننده سواری ساندرو که در این مسیر به سرعت در حال حرکت بود، با یک دستگاه اتوبوس دو کابین که در حاشیه خیابان پارک شده بود به شدت برخورد و متوقف می‌شود.

تصادف هولناک در تهران

مومنی گفت: کارشناسان علت حادثه را خستگی و خواب آلودگی راننده خودرو ساندور و ناتوانی وی در کنترل وسیله نقلیه اعلام کردند.

سرهنگ موُمنی به رانندگان و سرنشینان خودروها تاکید کرد: قبل از شروع حرکت استراحت کافی داشته باشند و هنگام حرکت خودرو از کمربند ایمنی استفاده کنند و در ساعت‌های خلوت معابر با سرعت مطمئن رانندگی کنند.

این مقام انتظامی یادآوری کرد: سرعت مطمئنه سرعتی است که در صورت وقوع خطر راننده بتوانند به راحتی وسیله نقلیه را کنترل کند./منبع: رکنا


 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: