قهرمان رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در فصل 20-2019 شب گذشته در دیدار سوپرجام اروپا مقابل فاتح مسابقات لیگ اروپا یعنی سویا قرار گرفت؛ این مسابقه نزدیک در 90 دقیقه با تساوی 1-1 خاتمه یافت تا کار به وقت‌های اضافه کشیده شود. با این حال شاگردان هانسی فلیک موفق شدند در وقت اضافه اول با ضربه سر خاوی مارتینز به گل دست پیدا کنند و نهایتا جام را بالای سر ببرند.

به جرات می توان از مانوئل نویر به عنوان یکی از مهمترین ارکان قهرمانی بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا یاد کرد. به خصوص در دیدار پایانی مقابل پاری سن ژرمن که عملکرد خیره کننده ای داشت و چند بار دروازه بایرن را نجات داد. دروازه‌بان با تجربه آلمانی شب گذشته نیز استثنایی عمل کرد و شاید اگر او نبود به جای بایرن، سویا جام را بالای سر می برد.

مانوئل بعد از پایان بازی دیشب گفت: " وقتی مربی خاوی مارتینز را به زمین آورد بسیار خوشحال شدم زیرا می دانستم او چقدر ضربات سرخ فوق العاده عمل می کند. سویا تیم بزرگی است که از یک سرمربی فوق العاده نیز بهره می برد. بازی مقابل آنها اصلاً کار آسانی نیست اما در کل فکر می‌کنم ما شایسته پیروزی در این بازی بودیم و به این موضوع افتخار می‌کنیم."

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: