شیاطین سرخ امیدوار بودند که در روزهای باقی مانده از پنجره نقل و انتقالات یک مهاجم جدید به خدمت بگیرند و این باشگاه قصد داشت برای جذب لوکا یوویچ، مهاجم جنجالی رئال مادرید اقدام کند. اما اسکای اسپورتس در گزارشی مدعی شد رئال مادرید یگر قصد فروش لوکا یوویچ را ندارد و این بازیکن حداقل یک فصل دیگر برای درخشش در برنابئو فرصت خواهد داشت. بورخا مایورال، دیگر مهاجم رئال مادرید اخیرا از این تیم جدا شده و به رم پیوسته است.

به همین دلیل زین الدین زیدان علاقه ای به فروش لوکا یوویچ ندارد و قصد دارد از او به عنوان گزینه ذخیره برای کریم بنزما در طول فصل استفاده کند. این در حالیست که اولین فصل حضور لوکا یوویچ در رئال مادرید برای او بسیار بد پیش رفت و این بازیکن علاوه بر صعف در امر گلزنی، درگیر حواشی فراوانی از جمله عدم رعایست قوانین مربوط به قرنطینه نیز شد.

رئال مادرید امیدوار است لوکا یوویچ در دومین فصل خود قادر به تکرار روزهای درخشان در فرانکفورت باشد، اما اگر این اتفاق رخ نداد دیگر تابستان سال بعد به طور قطع شاهد جدایی این بازیکن از رئال خواهیم بود. ممکن است یونایتد قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات برای خرید ادینسون کاوانی، مهاجم اوروگوئه ای که در حال حاضر آزاد است اقدام کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: