علیرضا جهانبخش در گفتگو با سایت باشگاه برایتون انگلیس درباره دو گل از راه دور و زیبایی که در جام اتحادیه انگلیس به ثمر رساند، گفت: مردم زیادی از من می پرسند که چرا فقط گل های عالی می زنم! من می توانم گل های ساده هم به ثمر برسانم اما به پستی که در آن بازی می کنم و یا موقعیتم  بستگی دارد. 

وی افزود: گاهی اوقات شما می توانید بچرخید و شانس شوتزنی داشته باشید اما بعضی وقت ها جایی که دقیقا توپ فرود می آید نیستید. فصل گذشته من تلاش کردم برای تیم مهم باشم و گل هایی هم به ثمر رساندم. حتی می توانستم گل های بیشتری بزنم.

این بازیکن ایرانی تیم برایتون خاطرنشان کرد: لزوما تلاش نمی کنم که گل های خوبی بزنم. گاهی اوقات این برایم اتفاق می افتد و با خودم می گویم آنرا امتحان کنم. ما در تمرین با توپ های دشوارتری کار می کنیم. بعضی وقت ها توپ گل می شود و بعضی اوقات اشتباه می کنم.  

جهانبخش تصریح کرد: از زمان شروع تمرینات پیش فصل احساس خوبی داشتم. می خواهم نشان بدهم می توانم به تیم کمک کنم و تاثیرگذار باشم. اعتماد به نفس بیشتری دارم و این شاید چیزی بود که از دست داده بودم.  هدف من بازی کردن و تلاش برای اینکه مهم بودن در تیم است. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: