نساجی که با جدایی ناگهانی محمود فکری مواجه شده به دنبال یک جانشین مناسب برای او و هدایت این تیم در فصل جدید رقابت‌ها است و به همین جهت مذاکراتی را با حمید مطهری مربی پرسپولیس و دستیار اول یحیی گل‌محمدی آغاز کرده است.

مدیران نساجی تصورش را نمی‌کردند در حالی که تیم و برنامه‌های‌شان را بر پایه تفکرات و حضور فکری بسته‌اند، این سرمربی قصد جدایی بکند اما در فوتبال ایران خیلی کم به یاد داریم که یک بازیکن یا مربی در برابر پیشنهاد استقلال و پرسپولیس مقاومت کند به خصوص اگر زمانی عضو یکی از این دو تیم بوده باشد.

با این وجود روز گذشته این باشگاه با حمید مطهری مربی سابق نساجی و مربی حال حاضر پرسپولیس مذاکرات جدی را انجام داده است. مطهری که همراه پرسپولیس علاوه بر قهرمانی در لیگ برتر توانست به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد، تا امشب از مسئولان نساجی وقت گرفته تا پاسخ نهایی‌اش را اعلام کند.

دستیار اول یحیی گل‌محمدی و یکی از اصلی‌ترین نفرات کادرفنی پرسپولیس، در لیگ هجدهم به همراه مجید جلالی نیم فصل را در نساجی کار کرد و نتایج خوبی را هم همراه این تیم به دست آورد. باید دید مطهری که در حال حاضر گزینه اول نساجی است به این تیم پاسخ مثبت می‌دهد یا اینکه او کماکان به کار در پرسپولیس برای بازی‌های مهمی چون فینال لیگ قهرمانان آسیا ادامه خواهد داد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: