سرمربی تیم ملی ازبکستان بعد از باخت مقابل ایران، گفت: باید بگویم ایران در این بازی عملکرد بهتری نسبت به ما داشت و برنده شد.
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال ایران امروز در اولین دیدار تدارکاتی خود تحت هدایت اسکوچیچ در تاشکند به مصاف تیم ملی ازبکستان رفت و با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید.
آبراموف، سرمربی ازبکستان بعد از این باخت، گفت: واضح است ایران تیمی قدرتمند است. ما در 30 دقیقه ابتدایی بازی عملکرد بدی داشتیم. در این دیدار برای خلق فرصت مشکل داشتیم. در خلال این بازی تعدادی از بازیکنان خود را از دست دادیم.
وی افزود: ایران واقعا بازی خوبی انجام داد. من در این بازی احساس کردم ایران توانایی خوبی دارد. برنامه های تاکتیکی که در ذهن خود را داشتم را نتوانستیم در بازی پیاده کنیم. نتوانستیم در جریان بازی انتقال توپ خوبی در بین خطوط داشته باشیم و رقیب خیلی بهتر از ما عمل کرد.

سرمربی ازبکستان ادامه داد: آزمون مهاجم خیلی خوبی است و در یکی از بهترین های تیم اروپا(زنیت) بازی می کند. مدافعان ما در وهله اول اشتباه اولیه را انجام دادند و آزمون با مهارت بالایش دروزاه ما را باز کرد. باید اعتراف کنیم ما اشتباهاتی در زمین داشتیم و این به خاطر بی تجربگی برخی از بازیکنان جوان ما بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: