پایگاه خبری خانه فوتبال:

وام 100 میلیونی به متقاضیان پرداخت می شود. وام 100 میلیونی سود مناسبی دارد. وام 100 میلیونی اقساط بلند مدت و مبلغ به نسبت مناسبی دارد. وام 100 میلیونی از تسهیلات بسیاری از بانک ها است. شرایط دریافت وام 100 میلیونی را در ادامه می خوانیم.

وام 100 میلیونی

شرایط دریافت وام 100 میلیونی

در حال حاضر شرایط وام‌دهی بانک‌ها با دو شرط اصلی به متقاضیان پرداخت می‌شود. اولین شرط وام‌دهی بانک‌ها سپرده‌گذاری بلندمدت در بانک و دومین شرط اساسی، معرفی ضامن رسمی مورد تایید به بانک است.

در حال حاضر برخی از بانک‌ها در طرح‌های تسهیلات خود وام‌های ۱۰۰ میلیون تومانی می‌دهند. سقف سود این وام‌ها براساس قانون بانک مرکزی ۱۸ درصد برآورد تعیین شده است. اما برخی از بانک‌ها وام‌های خود را با نزخ بهره پایین‌تری به متقاضیان ارئه می‌شود. در این گزارش به معرفی برخی از بانک‌هایی که وام ۱۰۰ میلیوت تومانی می‌دهند پرداخته شده است.

وام ۵۰ میلیونی زنان / مشمولان چه کسانی هستند؟

برخی از بانک‌های فعال در شبکه بانکی در حال حاضر تسهیلاتی را به زنان می‌دهند که در این گزارش به معرفی این بانک‌ها پرداخته شده است.

برخی از بانک‌های فعال در شبکه بانکی در حال حاضر تسهیلاتی را به زنان می‌دهند که در این گزارش به معرفی برخی از این بانک‌ها پرداخته شده است.

بانک دی

این بانک به زنان شاغل و غیرشاغل تسهیلات می‌دهد. مبلغ این تسهیلات تا سقف ۵۰ میلیون تومان مشخص شده است. البته متقاضیان دریافت این وام باید ابتدا در شعب بانک دی اقدام به افتتاح حساب قرض‌الحسنه جاری با حداق موجودی دو میلیون تومان کنند.

بعد از آن متقاضی دریافت وام از محل امتیاز میانگین حساب خود، کارت اعتباری حداکثر به مبلغ ۵۰ میلیون تومان، با نرخ ۱۸ درصد و اقساط ۳۶ ماهه دریافت کنند. در واقع اقساط ماهانه این وام یک میلیون و ۸۰۷ هزار تومان تمام می‌شود.

بانک کشاورزی

بانک کشاورزی در طرح بانوی ایرانی خود در ازای سپرده‌گذاری در بانک به زنان وام می‌دهد. متقاضیان دریافت این وام نسبت به مدت سپرده‌گذاری و مبلغ سپرده خود می‌توانند از بانک وام دریافت کنند.

شرایط دریافت وام از این بانک به این صورت است که هر فرد با یک ماه سپرده‌گذاری و به نسبت ۵۰ درصد از مبلغ سپرده شده می‌تواند با نرخ تسهیلات ۱۸ درصد و با بازپرداخت شش ماهه از بانک کشاورزی وام بگیرد.

اگر مشتری چهار ماه در بانک سپرده‌گذاری می‌تواند به‌ازای ۸۵ درصد از مبلغ سپرده خود وام با نرخ تسهیلات ۱۵ درصد و با بازپرداخت ۱۲ ماهه دریافت کند.

بانک ملت

این بانک هم در طرح پرنیان خود به زنان وام می‌دهد. در این طرح زنان شاغل و خانه‌دار با داشتن یا افتتاح سپرده کوتاه‌مدت ویژه یا بلندمدت با حداقل موجودی ۱۰ میلیون تومان نزد هر یک از شعب این بانک می‌توانند این وام را دریافت کنند.

اما مزایای این طرح چیست؟

همان‌طور که بانک ملت اعلام کرده است متقاضیان دریافت این طرح امکان خرید بیمه‌نامه درمان تکمیلی به صورت انفرادی و بدون نیاز به انجام معاینات پزشکی را دارند.

همچنین امکان سرمایه‌گذاری بلندمدت تا ۳۰ سال از طریق واریز تدریجی و دریافت سود علی‌الحساب ۱۶ درصد به صورت تضمینی و دریافت سود مشارکت در منافع حاصل از سرمایه‌گذاری تا سقف ۹۰ درصد را دریافت می‌کنند.

مشتریان این وام همچنین امکان استفاده از تسهیلات کارت اعتباری تا ۷۰ درصد مبلغ سپرده‌گذاری خود را پیدا می‌کنند و تا سقف ۱۰ میلیون تومان بدون ضامن می‌توانند وام بگیرند.

وام بانکی مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی و حقوق بگیران

طرح امید رفاه: دریافت تسهیلات ( وام بانکی) مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی و حقوق بگیران سازمان های متعامل در  بانک رفاه کارگران

بانک رفاه در راستای تداوم سیاست های حمایتی خود از جامعه مستمری بگیران محترم سازمان تأمین اجتماعی و حقوق بگیران محترم سازمان های متعامل، در قالب طرح "امید رفاه" تسهیلات (وام بانکی) پرداخت می نماید.

وام 100 میلیونی

مشمولان طرح امید رفاه

این بانک در راستای تنوع بخشی به سبد خدمات اعتباری و با هدف جلب رضایت عموم مشتریان در قالب طرح "امید رفاه" به مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی، کارکنان بازنشسته بانک رفاه و کارکنان سازمان های متعامل با بانک تسهیلات اعطا می کند

نحوه پرداخت تسهیلات برای مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی و کارکنان بازنشسته بانک رفاه در قالب عقد قرض الحسنه باسقف فردی یکصد میلیون ریال و با نرخ کارمزد سالانه 4 درصد و برای کارکنان سازمان‌های متعامل با بانک در قالب عقد مرابحه تأمین کالا و خدمات با سقف فردی یک میلیارد ریال و با نرخ سود سالانه 6 درصد است. 

وام 100 میلیونی در کدام بانک ها پرداخت می شود؟

بانکینو یک بانک مجازی است که تحت نظر بانک خاورمیانه قرار دارد. متقاضیان افتتاح حساب در این بانک باید به سایت بانکینو مراجعه کرده و پس از ثبت‌نام  کارت بانکی خود را درب منزل دریافت کنند.

در این بانک مجازی طرح‌های تسهیلاتی وجود دارد که متقاضیان براساس امتیازهای خود می‌توانند این وام را دریافت کنند. اما شرایط دریافت وام از این بانک مجازی چگونه است؟

متقاضیان وام از بانکینو می‌توانند تا سقف ۱۰ میلیون تومان از اپلیکیشن این بانک تسهیلات دریافت کنند البته این وام با توجه به امتیاز افراد محاسبه می‎‌‌شود و نرخ سود تسهیلات آن هم دو درصد در سال محاسبه شده است.

یکی از مزایای وام بانکینو پرداخت تسهیلات بدون نیاز به سفته، چک یا ضامن است. افرادی که می‌خواهند این وام را دریافت کنند باید «امتیاز اعتباری» در این بانک داشته باشند اما این امتیازها چگونه به دست می‌آیند؟

_ امتیازها بر اساس میانگین موجودی مشتریان محاسبه می‌شود. بنابراین نیاز نیست تا پول در بانک بلوکه شود و مشتری می‌تواند با پول خود خرید کند.

_ محاسبه امتیاز به صورت روزشمار است، اما در پایان هر ماه محاسبه می‌شود.

_ اگر میانگین موجودی مشتری در یک ماه کمتر از یک میلیون تومان باشد، امتیازی تعلق نمی‌گیرد.

بانک رفاه

مشتریان حقیقی و حقوقی که در بانک رفاه اقدام به افتتاح حساب سپرده‌گذاری بلندمدت کنند، می‌توانند از این بانک وام دریافت کنند. همچنین بانک علاوه بر اعطا تسهیلات، سود ماهانه‌ای هم به ازای سپرده مشتری پرداخت می‌کند.

میزان تسهیلات اعطائی معادل ۸۰، ۸۵، ۹۰، یا ۱۰۰ درصد مبلغ سپرده‌گذاری و با نرخ‌های سود تک رقمی تا حداقل دو درصد است البته این وام به شرطی پرداخت می‌شود که پول سپرده‌گذار در بانک بلوکه شود.  مدت بازپرداخت این وام ۳۶ ماهه است و اگر وام ۱۰۰ میلیونی را فردی دریافت کند باید ماهانه دو میلیون و ۲۶۸ هزار تومان می‌شود.

در حال حاضر شرایط وام‌دهی بانک‌ها با دو شرط اصلی به متقاضیان پرداخت می‌شود. اولین شرط وام‌دهی بانک‌ها سپرده‌گذاری بلندمدت در بانک و دومین شرط اساسی، معرفی ضامن رسمی مورد تایید به بانک است.

در حال حاضر برخی از بانک‌ها در طرح‌های تسهیلات خود وام‌های ۱۰۰ میلیون تومانی می‌دهند. سقف سود این وام‌ها براساس قانون بانک مرکزی ۱۸ درصد برآورد تعیین شده است. اما برخی از بانک‌ها وام‌های خود را با نزخ بهره پایین‌تری به متقاضیان ارئه می‌شود. در این گزارش به معرفی برخی از بانک‌هایی که وام ۱۰۰ میلیوت تومانی می‌دهند پرداخته شده است.

بانک سینا: بانک سینا، با ارائه سند ملکی به مشتریان خود وام ۱۰۰ میلیون تومانی می‌دهد. در این طرح سود تسهیلات ۱۸ درصد محاسبه شده است و نیازی به سپرده‌گذاری و معرفی ضامن به بانک نیست. بازپرداخت این وام هم ۶۰ ماهه است. که براین اساس اقساط ماهانه آن دو میلیون ۵۳۹ هزار تومان برآورد شده است.

بانک شهر: بانک شهر با شرط سپرده‌گذاری بلندمدت در بانک و مسدودی سپرده مشتری تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان و با محاسبه ۸۰ درصد ارزش سپرده مشتری وام می‌دهد. بازپرداخت این وام ۴۸ ماهه و با نرخ سود ۱۸ درصد است. نرخ سود سپرده هم ۲۰ درصد محاسبه شده است. براساس نرخ سود این وام و بازپرداخت آن اقساط ماهانه این تسهیلات دو میلیون ۹۳۷ هزار تومان برآورد شده است.

مهر اقتصاد: این بانک در طرح میثاق ۵ تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان وام می‌دهد. نرخ سود این وام در صورت داشتن حساب قرض‌الحسنه در بانک، چهار و برای حساب های کوتاه‌مدت نرخ سود تسهیلات هشت درصد محاسبه می‌شود.  برای دریافت این وام معرفی ضامن ضرروی است و اگر مبلغ وام از ۵۰ میلیون تومان بیشتر باشد علاوه بر معرفی ضامن سند ملک هم باید به بانک به عنوان ضامن داده شود.

مدت زمان مسدودی سپرده در این طرح سه ماه است و بازپرداخت وام هم ۶۰ ماه تعیین شده است که براین اساس اقساط ماهانه یک میلیون و ۸۴۱ هزار تومان برآورد شده است.

توسعه تعاون: این بانک در طرح همراه فرهیختگان بانک توسعه تعاون وام ۱۰۰ میلیون تومانی می‌دهد. نرخ سود این وام ۱۸ درصد و با بازپرداخت آن ۴۸ ماهه است اقساط ماهانه این وام هم دو میلیون و ۹۳۷ هزار تومان تمام می‌شود.

موسسه اعتباری نور: این موسسه در طرح ناجیان سلامت وام تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان می‌دهد. نرخ سود این وام ۱۷ درصد است و مدت زمان بازپرداخت آن هم ۴۸ ماه است. برای دریافت این وام مشتریان باید حداقل ۲۰۰ هزار تومان در بانک سپرده‌گذاری کنند همچنین میزان سود سپرده هم یک درصد مشخص شده است.

متقاضیان دریافت این وام باید ضامن رسمی به بانک معرفی کنند. براین اساس برای دریافت این تسهیلات نیاز به دو ضامن رسمی کسر از حقوق که شامل همکاران شخص وام‌گیرنده نیز می‌شود و یک فقره چک نیاز است. کف مبلغ این وام ۵ میلیون تومان است. با فرض گرفتن وام ۱۰۰ میلیون تومانی اقساط ماهانه آن دو میلیون و ۸۸۵ هزار تومان تمام می‌‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: