پایگاه خبری خانه فوتبال:

علی خطیر بامداد امروز با حضور در فرودگاه مهرآباد پیگیر اتفاقات و حواشی پایان بازی با ذوب‌آهن شد.
علی خطیر مدیرعامل استقلال که نتوانست برای تماشای دیدار با ذوب‌آهن به اصفهان سفر کند، شب گذشته هنگام بازگشت اعضای تیم استقلال به تهران در فرودگاه مهرآباد حضور یافت و با کادرفنی و پشتیبانی و بازیکنان دیدار کرد.
جدا از استقبال از کاروان استقلال، مهم‌ترین موضوعی که سبب شد خطیر به فرودگاه مهرآباد برود، اتفاقات و حواشی پایان مسابقه با ذوب‌آهن بود. درگیری لفظی جواد نکونام و برخی دیگر از اعضای کادرفنی و اجرایی با یکی از تصویربرداران اصفهانی حاشیه عجیب مسابقه روز گذشته بود.
از آن‌جایی که جلال مرادی نماینده فدراسیون در بازی استقلال و ذوب‌آهن گزارش اتفاقات را به سازمان لیگ و کمیته انضباطی ارسال کرده و ممکن است جرایمی برای سرمربی استقلال در نظر گرفته شود، علی خطیر سریعا اقدام کرده است.
مدیرعامل استقلال دیشب در فرودگاه در گفت‌وگو با جواد نکونام و علی سامره، چند و چون اتفاق‌های حاشیه‌ای حین و پایان بازی را هم جویا شد. قرار است علی سامره، سرپرست استقلال، در این‌باره، گزارشی مفصل و مکتوب به باشگاه استقلال ارائه کند تا مدیران باشگاه بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن مستندات را به کمیته انضباطی بفرستند و مانع از جریمه یا محرومیت برای نکونام یا اعضای دیگر تیم بشوند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: