پایگاه خبری خانه فوتبال:

سرقت کاری خلاف و لعن شده است.سرقت حرام خواری است و به صورت های گوناگون اتفاق می‌افتد. سرقت اعصاب مالباخته را هم به هم میریزد.پول سرقت شده بی برکت است.

اولین فیلم از سرقت خودرو و تعقیب و گریز پلیس را ببینید

جزئیات عجیب از سرقت ۲۰ خانه در گیشا

سرهنگ حسین مافی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ در تاریخ ۲۶ آذرماه تیم عملیات کلانتری ۱۳۷ نصر درحال گشت زنی در خیابان ناظریان تهران با دو نفر که در حال ورود به یکی از منازل بودند،مواجه شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار داده و رفتار این افراد را تحت نظر قرار دادند. 

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: ماموران به محض آنکه از سارق بودن این افراد مطمئن شدند، بلافاصله نسبت به دستگیری سارقان اقدام کردند. متهمان نیز با مشاهده ماموران از محل متواری شدند، در همین راستا نیز طرح مهار به اجرا درآمد و ماموران دقایقی بعد با انجام تعقیب و گریز هر دو سارق را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

مافی با اشاره به بررسی سوابق متهمان دستگیر شده، گفت: بررسی سوابق دو متهم دستگیر شده نشان داد که این افراد دارای سوابق متعدد سرقت بوده و پیش از این نیز بارها به دلیل سرقت بازداشت و روانه زندان شده‌اند.

وی با اشاره به انجام بازجویی از متهمان دستگیر شده نیز گفت: این افراد درجریان بازجویی‌های انجام شده اولیه به ۲۰ فقره سرقت مشابه در این محله اعتراف کردند. همچنین در ادامه با حکم قضایی مخفیگاه این افراد نیز مورد بازرسی قرار گرفت که در جریان آن  آلات و ادوات سرقت ، یک قبضه سلاح سرد، تعدادی تلفن همراه سرقتی به ارزش ۸۰۰ میلیون ریال کشف و ضبط شد.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به تشکیل پرونده برای متهمان دستگیر شده، گفت: متهمان همراه با پرونده قضائی برای سیر مراحل قانونی و ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. تحقیقات تکمیلی ماموران برای کشف دیگر جرائم احتمالی و شناسایی مال‌باختگان نیز در دستورکار کلانتری ۱۳۷ نصر قرار دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: