پایگاه خبری خانه فوتبال:

اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران امروز جلسه مهمی خواهند داشت.
به گزارش "ورزش سه"، در فاصله 13 روز تا شروع مسابقات جام ملت‌های آسیا امروز اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران در مرکز ملی فوتبال جلسه بسیار مهمی برگزار خواهند کرد.
این جلسه برای تعیین لیست نهایی بازیکنان حاضر در تورنمنت جام ملت‌ها خواهد بود و آخرین تصمیم‌گیری‌ها در این جلسه نهایی خواهد شد.
گفته می‌شود لیست تیم ملی برای این تورنمنت 26 نفره خواهد بود و سه دروازه‌بان همراه تیم ملی به قطر می‌روند.
به نظر نمی‌رسد این لیست شگفتی خاصی داشته باشد اما چالش‌هایی برای کادر فنی خواهد داشت. در عین حال قلعه‌نویی و دستیارانش سعی خواهند کرد تا با در نظر گرفتن تمام جوانب این لیست را ارائه داده تا در تمام پست‌ها بازیکنان کارآمد را در اختیار داشته باشند.

گفتنی است از بین بازیکنانی که ماه‌ها دور از تیم ملی بودند احتمالا علی قلی‌زاده به لیست باز خواهد گشت و علیرضا جهانبخش هم مشکلی برای همراهی تیم ملی ندارد اما موضوع مهم ماجرای احمد نوراللهی است که باید دید بعد از ماجرای قهر او و کنار گذاشتنش از تیم ملی آیا برای جام ملت‌ها به اردو فراخوانده خواهد شد یا نه.

گفتنی است اردوی تیم ملی روز سه‌شنبه دوازدهم دی‌ماه یعنی فردای دو بازی پایانی تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در هفته پانزدهم لیگ برتر برپا خواهد شد و امید می‌رود تمام لژیونرهای تیم ملی هم از همان روز نخست در اردو حضور داشته باشند.

جام ملت‌های آسیا از روز 22 دی‌ماه در قطر آغاز خواهد شد و نخستین بازی تیم ملی ایران مقابل فلسطین در تاریخ 24 دی‌ماه برگزار می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: