پایگاه خبری خانه فوتبال:

گرانی اینترنت با قیمت عجیب انجام شد.اینترنت دنیای زندگی مردم را عوض کرده است.اینترنت هزینه بسیاری دارد.تقریبا برای بیشتر کارهای امروزی نیاز به آن هست.اینترنت فرصت ها و درآمد های بیشتری فراهم کرده است.

اینترنت رایگان برای همه

اگرچه آغاز ثبت‌نام برای دریافت اینترنت رایگان دولتی خبر داده شده، جزئیاتی پیرامون تاریخ و میزان داده این بسته هنوز مشخص نگردیده است. برای درخواست این سرویس بدون هزینه، می‌توانید به سامانه پنجره ملی خدمات دولت هوشمند مراجعه نمایید که اکنون آماده پذیرش نام‌نویسی است.

وزیر ارتباطات هفته گذشته وعده داد در صورت افزایش تعرفه اینترنت، بسته هدیه‌ای به مردم تعلق گیرد تا پاسخ‌گوی «نیازهای معمول» آنها تا پایان سال باشد. در همین راستا نیز پیامکی برای مردم از سوی وزارت ارتباطات ارسال شد تا از ۱۲ دی ماه به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند مراجعه و برای دریافت اینترنت اهدایی دولت، شماره همراه خود را ثبت کنند. با این حال دو روز زودتر این امکان ثبت نام فراهم شده است.

حجم بسته اهدایی دولت ۱۰ گیگابایت داخلی (۵ گیگابایت اینترنت بین‌الملل) عنوان شده است، اما مدت زمان مصرف آن هنوز مشخص نیست. البته باتوجه به صحبت‌های زارع‌پور به نظر می‌رسد تا پایان سال مهلت استفاده از آن باشد.

درصورتی که قصد ثبت نام برای اینترنت رایگان دولت دارید به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند مراجعه کنید. البته در لحظه نگارش این مطلب، سایت بسیار کند است و به نظر می‌رسد به علت ازدحام کاربران این کندی رخ داده است.

پس از باز کردن این سایت، باید کد ملی خود و کد امنیتی نمایش داده شده را درج کنید. سپس روی «ارسال رمز یکبار مصرف» کلیک کنید. توجه داشته باشید شماره‌ای که با آن وارد می‌شوید باید به نام شما باشد.

پنجره ملی خدمات دولت هوشمند

سپس کدی برای شما پیامک می‌شود که با درج آن می‌توانید وارد سایت شوید. در پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به بخش صفحه اصلی (داشبورد) بروید و از میان گزینه‌های نمایش داده شده، «فعال‌سازی بسته اینترنت رایگان هدیه دولت» را انتخاب کنید.

اینترنت رایگان دولت

چنانچه مایل به فعال سازی بسته اینترنت رایگان هدیه دولت روی همین شماره‌ای که با آن وارد شدید، هستید، روی دکمه تأیید کلیک کنید. در غیر این صورت ابتدا در کادر مربوطه شماره موبایل دیگری که به نام شمااست را وارد و سپس روی دکمه تأیید کلیک کنید.

قابل ذکر است به هر کد ملی یک بسته اینترنت اختصاص خواهد یافت، اما هنوز هیچ اطلاعاتی درباره زمان و حجم این بسته اهدایی اعلام نشده است.

هدیه دولت ۱۰ گیگ اینترنت داخلی (معادل پنج گیگ اینترنت بین‌الملل) برای هر فرد است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: