پایگاه خبری خانه فوتبال:

لج‌بازی مورینیو با سردار: نه تیم ملی، نه رم!
سرمربی رم تصمیم گرفت از ستاره ایرانی خود در دیدار حساس مقابل آتالانتا استفاده نکند.
به گزارش "ورزش سه"، سردار آزمون جدا از اینکه در فهرست آ.اس.رم در رقابت‌های مرحله گروهی لیگ اروپا قرار نگرفته بود، در 10 دیدار رسمی اخیرشان به‌عنوان یار جانشین به میدان رفته و توانسته بود در 9 بازی سری آ ایتالیا و یک مسابقه جام حذفی نمایش خوبی داشته باشد، اما یکشنبه شب اتفاق غیرمنتظره‌ای برای او رخ داد و این روند برای او به پایان رسید.

تیم فوتبال رم از ساعت 23:15 یکشنبه شب (به وقت ایران) در ورزشگاه المپیکو مقابل تیم رده هفتمی آتالانتا قرار گرفت تا یکی از دیدارهای حساس هفته نوزدهم و پایانی دور رفت سری آ ایتالیا را برگزار کند که سردار آزمون مثل همیشه دور از ترکیب اولیه جالوروسی بود و برخلاف انتظار فرصت بازی به‌دست نیاورد.

سردار آزمون که پیش از این در 13 مسابقه سری آ ایتالیا به میدان رفته و یک گل به ثمر رسانده و روی سه گل دیگر تیمش تاثیرگذاری داشت و در یک دیدار جام حذفی هم یک پاس گل داده بود، در جدال حساس برابر آتالانتا به میدان نرفت و در حالی که تیمش نیاز جدی به گل و پیروزی داشت، با نظر ژوزه مورینیو تا پایان نیمکت‌نشین بود.

ستاره ایرانی رم چهار شب پس از اینکه در دیدار جام حذفی ایتالیا مقابل کرمونزه حضور تعویضی در زمین داشت و توانست پاس گل تساوی تیمش را بدهد و در ادامه جالوروسی را در مسیر پیروزی و صعود قرار بدهد، انتظار داشت یکشنبه شب برابر آتالانتا شانس بیشتری پیدا کند ولی مورینیو در اتفاقی غیر منتظره و پس از 10 دیدار رسمی پیاپی در رقابت‌های داخلی از او استفاده نکرد.

سردار که به‌خاطر نیاز مورینیو در شهر رم مانده و در اردوی تیم ملی ایران حاضر نشده، در جریان تساوی یک بر یک تیمش مقابل آتالانتا و دیداری که می‌توانستند با پیروزی خانگی به رده ششم صعود کنند، تا پایان روی نیمکت بود و بازیکنانی مثل استفان الشراوی، لئاندرو پاردس و ... به‌عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفتند.

آزمون قرار است به همراه رم در دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی و دربی دلا کاپیتاله مقابل لاتزیو که ساعت 20:30 چهارشنبه شب هفته جاری (بیستم دی‌ماه) در ورزشگاه المپیکو برگزار شود، حضور یابد و پس از این مسابقه بلافاصله ایتالیا را به مقصد قطر ترک کند و در فاصله سه روز مانده به نخستین بازی جام ملت‌های آسیا، به اردوی تیم ملی ایران برود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: