پایگاه خبری خانه فوتبال:

باشگاه استقلال به دلیل اینکه مجوز حرفه ای کسب نکرده و در لیگ قهرمانان آسیا حضور نداشته ظاهرا مجبور به کاهش سقف بودجه خود شده است.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در حالیکه قانون سقف بودجه در نیم فصل اول جنجال های زیادی به پا کرد و کمیته انضباطی 4 امتیاز از سپاهان و یک امتیاز از استقلال کسر کرد در نهایت این رای در کمیته استیناف شکسته شد و امتیازها به این تیم ها برگشت داده شد. با این حال برخی از مربیان ومدیران تیم ها بعد از این رای استیناف اعلام کردند که با توجه به این حکم استیناف دیگر سقف بودجه را رعایت نخواهند کرد! 

از سویی دیگر باشگاه پرسپولیس به اجرا کنندگان قانون سقف بودجه معترض شد که چطور استقلالی که در آسیا حضور نداشته و مجوز حرفه ای کسب نکرده توانسته سقف بودجه ای 325 میلیارد تومانی داشته باشد؟ ظاهرا این مساله پاشنه آشیل باشگاه استقلال شده  و این باشگاه باید مبلغ سقف بودجه خود را تا 310 میلیارد تومان کاهش بدهد که معنایش آن است که رقم قرارداد برخی بازیکنان باید اصلاح شود! این درحالی است که کمیته انضباطی چند روز پیش رای داده بود که استقلال تخطئی از قانون سقف بودجه نداشته است! با این حال به نظر می‌رسد کارگروه ناظر بر قراردادها به دنبال کاهش سقف بودجه استقلال تا میزان مورد نظر است.

به نظر می رسد این قانون سقف بودجه در نیم فصل دوم بازهم خبر ساز وحاشیه ساز شود. 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: