پایگاه خبری خانه فوتبال:

هافبک تیم ملی کشورمان گفت: ما 2 مهاجم داریم به نام های سردار آزمون و طارمی که وقتی با هم در زمین حضور دارند، انگار یک بر صفر از حریف پیش هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، سامان قدوس در مصاحبه با سایت سوئدی به تمجید از زوج طارمی و آزمون، قلعه نویی و رویای قهرمانی در آسیا پرداخت.

هافبک تیم ملی اظهار داشت: رسیدن به فینال آسیا و قهرمانی در جام ملت ها برای ما یک رویاست ولی با این حال باید قدم به قدم پیش برویم. ما 2 مهاجم داریم به نام های سردار آزمون و طارمی که وقتی با هم در زمین حضور دارند، انگار یک بر صفر از حریف پیش هستیم.

قدوس در خصوص بازی با سوریه نیز اظهار داشت: باید سخت تلاش کنیم و خودمان را آماده کنیم. مهم نیست حریف ما چه تیمی است. اگر می‌خواهیم قهرمان تورنمنت شویم نباید برایمان حریف فرقی بکند.

هافبک تیم ملی همچنین به تمجید از قلعه نویی پرداخت و اظهار داشت: اعتماد به نفس خوبی دارم زیرا هم از تیم ملی و هم تیم باشگاهی اعتماد خوبی بدست آورده ام. در تیم ملی در پست هافبک بازی می‌کنم و از این بابت خرسندم. با مربی رابطه خوبی دارم و خوشحالم که به من اعتماد دارد.

بازیکن ایرانی تیم برنتفورد در خصوص شرایطش در باشگاه انگلیسی نیز اظهار داشت: من با این تیم قرارداد دارم ولی باید دید چه اتفاقی رخ می‌دهد.

قدوس در پاسخ به سوال خبرنگار سوئدی که از شرایط سیاسی تیم ملی پرسیده بود، گفت: خیلی به این مسائل فکر نمی‌کنم. ولی همانطور که گفتم من برای مردم ایران بازی می‌کنم و تا آنجا که بتوانم قصد دارم آنها را خوشحال کنم. من اینجا هستم تا فوتبال بازی کنم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: