پایگاه خبری خانه فوتبال:

دست درازی بازیکن فوتبال به دو زن در هتل اتفاق افتاد.دست درازی هولناک در ژاپن بود.دست درازی کار کثیفی است و عواقب روحی فراوان دارد.ماجرای شوک به رقیب ایران در جام ملت ها را بخوانید.

دست درازی ستاره فوتبال به دو زن در هتل اتفاق افتاد

هافبک تیم ملی ژاپن از سوی دو زن متهم به تجاوز در هتل محل استراحت بازیکنان تیم ملی شده است.
ایتو جونیا که هم‌اکنون به‌همراه تیم ملی فوتبال ژاپن در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ حضور دارد، از سوی دو زن به تجاوز جنسی متهم شده است.
این دو مدعی هستند این حادثه در ژوئن ۲۰۲۳ در هتلی در اوزاکا رخ داده، جایی که بازیکنان تیم ملی ژاپن پس از پیروزی ۴ بر یک در بازی دوستانه برابر پرو در حال استراحت بودند. این دو زن در اواسط ژانویه شکایت خود را به دادگاه ارائه کردند. اعلام شده جونیای ۳۰ ساله برای حل این موضوع به این دو زن پیشنهاد پرداخت پول داده است.
ژاپن ساعت ۱۵ شنبه آینده (۱۴ بهمن) در مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ در قطر رودرروی ایران قرار می‌گیرد

ماجرای دست درازی سیاه به دختر جوان در میان شمشادهای خیابان 

دختر جوانی به پلیس مراجعه و از مرد موتورسواری به اتهام آزار و اذیت شکایت کرد.او در تحقیقات گفت: در شرکت خصوصی کار می‌کنم و شب حادثه از سوی شرکت برای بازدید از نمایشگاهی به شمال غرب تهران رفتم. هنگام برگشت خیلی دیر شده بود هرچه منتظر تاکسی ایستادم در آن وقت شب کنار بزرگراه تاکسی نیامد و من هم به ناچار سوار موتورسیکلتی شدم که جلوی پایم توقف کرد. فکر کردم مسافرکش است از آنجایی که خیلی دیرم شده بود سوار شدم.
اما ناگهان او تغییر مسیر داد وقتی اعتراض کردم موتور را نگه داشت و با یک چاقو تهدیدم کرد بعد هم مرا به داخل شمشادها کشید و با تهدید چاقو مورد آزار و اذیت قرار داد. من می‌خواستم از خودم دفاع کنم به همین خاطر با او درگیر شدم و سر و صورتش را زخمی کردم. مرد موتورسوار پس از آزار و اذیت، مرا رها کرد و من با وجود تاریکی شب موفق شدم شماره پلاک موتورسیکلت را حفظ کنم.
با شکایت دختر جوان، تحقیقات به دستور بازپرس جنایی آغاز شد و در بررسی‌های اولیه و با استعلام شماره پلاک موتورسیکلت مأموران به مرد جوانی رسیدند. اما وی در تحقیقات مدعی شد که مدتی قبل موتور را قولنامه‌ای به برادرزنش فروخته است.
زمانی که کارآگاهان به سراغ برادرزن او رفتند، مشخص شد که او نیز موتورسیکلت را به مردی به نام بهنام فروخته است.
مأموران بلافاصله راهی خانه بهنام شدند اما مرد جوان متواری شده بود.
در ادامه بررسی‌ها تصویر بهنام به‌دست آمد و شاکی جوان با مشاهده تصویر بهنام، او را به عنوان مرد آزارگر شناسایی کرد. بدین ترتیب تحقیقات برای دستگیری متهم ادامه دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: