پایگاه خبری خانه فوتبال:

سردار آزمون تنها بازیکن غایب در تمرینات گروهی امروز رم بوده است.
به گزارش "ورزش سه"، رم شب گذشته موفق شد دربی دلا کاپیتاله را با پیروزی یک بر صفر برابر لاتزیو به پایان برساند. جالوروسی در این مسابقه پرهیجان، از سد حریف خود عبور کرد تا به روند ناکامی‌هایش برای همشهری خود پایان دهد.

حالا شاگردان ده روسی خود را برای دیدار حساس برابر میلان از مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا آماده می‌کنند. آنها امروز کار ریکاوری را انجام دادند ولی ستاره ایرانی رم در تمرینات گروهی غایب بود.

آزمون که در دیدار تیم ملی ایران برابر ترکمنستان دچار مصدومیت شد، تمرینات انفرادی را ادامه می‌دهد و با این حال، غیبت او مقابل میلان قطعی است.

وب‌سایت laroma24 در خبری نوشت: زمانی برای استراحت وجود ندارد. پس از پیروزی بسیار مهم در دربی دلا کاپیتاله، رم بلافاصله به محل کار خود در مرکز ورزشی «فولویو برناردینی» در تریگوریا بازگشت تا برای اولین بازی مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا مقابل میلان که قرار است در روز پنجشنبه در ساعت 24 برگزار شود، آماده شود.

طبق معمول، بازیکنانی که از ابتدا به زمین رفته بودند، پس از دربی کار ریکاوری را انجام دادند، در حالی که بازیکنان تعویضی و نفراتی که سرمربی جالوروسی از آنها استفاده نمی‌کرد، عمدتاً در زمین کار می‌کردند. همچنان تمرینات برای سردار آزمون متمایز است، تنها بازیکنی که در ترکیب وجود ندارد.

بدین ترتیب باید برای بازگشت سردار به میادین، منتظر ماند. ده روسی امیدوار است که او را برای بازی برگشت مقابل میلان در اختیار داشته باشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: