پایگاه خبری خانه فوتبال:

فراز کمالوند می‌گوید شرمنده هواداران صنعت نفت شده اما تا آخرین لحظه لیگ برای این تیم می‌جنگد.
به گزارش "ورزش سه"، فراز کمالوند، سرمربی صنعت نفت، در نشست خبری پس از بازی با پرسپولیس گفت: با توجه به بخش‌نامه فدراسیون فوتبال که ما را از مطرح کردن یک‌سری از مسائل محدود کرده است نمی‌توانیم حرف بزنیم اما یک خواهشی دارم ما درباره مسائل داوری حرف نمی‌زنیم اما اگر اتفاقی بیفتد که یک تیم متضرر شود، فدراسیون داوران پاسخگوی تیم‌ها باشند. به هیچ کس هم اعتراضی نداریم. روی گل اول یک صحنه‌ای اتفاق افتاد اعتراضی هم‌ نمی‌کنیم و اعتراض‌مان را از راه عادلانه و مطلوب فدراسیون فوتبال به صورت نامه می‌دهیم ولی وقتی جلوی پرسپولیس ۱-۰ عقب می‌افتید با این بازیکنان توانمندی که دارد، مجبور هستید که سازمان بازی را عوض کنید و به جای اینکه دفاع و ضدحمله کنید به جلو بیایید و با بهترین بازیکنان آسیا مواجه می‌شوید‌.

او ادامه داد: من فکر می‌کنم که بچه‌های ما امروز بازی خوبی ارائه ندادند و کیفیت بازی خوب نبود. البته یک اشکال ویژه تیم ما دارد آن هم اینکه یک‌سری از بچه‌ها می‌دانند چه ضعیف بازی کنند و چه قوی بازی کنند، جایگزین ندارند. من مربی‌ای نیستم که باخت را گردن کسی بیندازم و باخت را خودم گردن می‌گیرم. سپاهان را بردیم نگفتم من بودم اما اینجا باخت را می‌گویم من هستم. یک سوالی دارم. الان مثلا پیام پارسا ضعیف بازی می‌کند و دو گل بد می‌خورد چه باید بکنیم؟ امیر پناهی سه بازی پشت هم اشتباه می‌کند چه باید بکنیم؟ چاره چیست؟ این‌ها مشکلات تیم است. اصلا ناامید نیستم. مسلم بدانید از فردا مجدد، فشرده به کارمان می‌چسبیم و تا سوت پایان آخرین مسابقه مقابل تراکتور باانگیزه کامل کارم را انجام می‌دهم و ان‌شالله بعد از بازی با تراکتور حرف‌های زیادی برای گفتن دارم.

او درباره چالش‌هایی که تمام مربی‌های صنعت نفت از آن صحبت می‌کنند گفت: همه اخلاق من را می‌شناسند، آدمی هستم که حرف خودم را می‌زنم اما اجازه دهید بعد از بازی با تراکتور صحبت کنم. الان ۶ بازی مانده است. هر حرفی بزنم تنش بیشتر از این به تیم وارد می‌شود. خیلی در این زمینه حرف هست بعد از بازی با تراکتور به‌طور کامل و دقیق می‌گویم.

کمالوند درباره هواداران صنعت نفت که شاهد بازی‌های بی‌کیفیت این تیم بودند گفت: من نه دلم برای بازیکنان می‌سوزد و نه برای خودم. خاک بر سر ما. خاک عالم بر سر ما با این فوتبالی که بازی می‌کنیم. خاک عالم بر سر ما که برای مردم آبادان باید اینگونه بازی کنیم. فقط می‌توانم این را بگویم. اشکالی ندارد من شرمنده مردم هستم‌. با تمام وجود من شرمنده مردمم.

سرمربی صنعت نفت ادامه داد: الان همانطور که برادران عزیز ما و دوستان دیگر گفتند هیچ کاری نمی‌توان کرد فقط باید این ۶ بازی را به هر ترتیبی شده از لحاظ روحی روانی، اعتماد به نفس و توکل به خدا انجام داد. از مردم یک خواهش دارم، امروز زور ما اصلا به پرسپولیس نمی‌رسید و جنگ نابرابر بود اما امکان دارد در بازی با مس رفسنجان، تراکتور و شمس آذر وضعیت یک مقدار بهتر باشد‌، آن‌ها هم باید تا آخرین لحظه بجنگند. ما الان همه با هم دیگر، رسانه، مردم و من فقط یک راه داریم و فقط باید بجنگیم. کیفیت ورزشگاه کم یا زیاد است الان کاری نمی‌شود کرد. فقط باید تا آخرین لحظه بجنگیم و من تا آخرین لحظه می‌جنگم. این را می‌گویم که همه بدانند. خدا کند ما تا بازی آخر سالم بمانیم و سلامتی به گونه‌ای باید که بتوانیم با این اتفاقاتی که می‌افتد تا روز آخر بمانیم. من پا پس نمی‌کشم و با تمام توان تلاشم را می‌کنم. من از طرف همه از مردم عذرخواهی می‌کنم. ما شرمنده مردمیم و خاک عالم بر سر ما که باید اینگونه بازی را در زمین خودمان واگذار کنیم. من دوستان دیگر را نام نمی‌برم.

او درباره نمایش تیمش پیش از گل اول و خطای آن صحنه گفت: فدراسیون فوتبال صحبت درباره مسائل داوری را قدغن کرده و من هیچ حرفی نمی‌زنم که فردا محرومیتی به همراه نداشته باشد. فقط خواهشم این است ببینند و اگر اتفاقی به ضرر ما افتاده است سریعا واکنش نشان بدهند.

او درباره فرصت ۱۳روزه تا بازی بعدی تیمش با هوادار و احتمالی تعطیلی تمرین گفت: اصلا تمرینات را تعطیل نمی‌کنیم. ببخشید می‌خواهید برای‌ شام جشن تولد هم بگیریم؟! چه تعطیلی‌ای! از فردا صبح و بعد از ظهر تمرین می‌کنیم. اینگونه نیست که تماشاچی با چشم گریان برود بعد بازیکن ما به قبایش هم برنخورد. من از مردم به جای کسی که اشتباه می‌کند عذرخواهی می‌کنم.

او با اعتراض نسبت به محدودیت‌ صحبت در نشست خبری گفت: وقتی اجازه بیانیه و حرف زدن نداریم اصلا برای چه کنفرانس برگزار کنیم؟! وقتی من نمی‌توانم راجع‌به جریانات داخل بازی حرف بزنم برای چه کنفرانس برگزار می‌شود! حرف بزنم که محرومم می‌کنند.

او درباره برنامه‌ریزی در صورت رفتن به دسته یک گفت: من از روز اول گفتم آمده‌ام که بمانم و بنای رفتن نخواهم داشت اما هنوز به آن درجه نرسیدم که ناامید شوم. تا آخرین لحظه می‌جنگم.

او درباره صحبت همکارش در کنفرانس امروز درباره عوام‌فریبی سرمربی صنعت نفت و انتخاب آگاهانه او صحبت کرده بود، گفت: فضای تیم ملتهب است اجازه بدهید ۶ بازی تمام شود بعد من مفصل صحبت می‌کنم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: