پایگاه خبری خانه فوتبال:

به گزارش سایت فردا،  واریز سود سهام عدالت پس از ماه‌های انتظار در دو مرحله پرداخت شد. مرحله اول چند روز مانده به پایان اسفند سال گذشته واریز شده است. واریز مرحله دوم آن از دو روز قبل شروع شده و تا ساعت ۲۴ امشب ادامه دارد.

به گفته مهدی نعمتی، عضو کمیته اطلاع‌رسانی سهام عدالت واریز مرحله دوم سود سهام عدالت تا پایان امروز سه‌شنبه ۱۵ تیر ماه به پایان می‌رسد.

چرا کم واریز شد؟

با این که واریزی‌ها عملا تمام شده است اما بسیاری از سهامداران نسبت به مبلغ واریزی معترض هستند. آنها پولی که در دو روز گذشته به عنوان مرحله دوم سود سهام عدلت گرفته‌اند را با پولی که در مرحله اول دریافت کرده‌اند مقایسه می‌کنند و می‌گویند مبلغ کمی برایشان واریز شده است.

«من الان سهام یک تومنی دارم هیچی هم ازش نفروحتم برام۷۶هزار ریختن»

«برای ما۷۶هزار تومن ریختن سهام یک میلیونی بود هیچی هم نفروختیم»

«سود سهام ما که۵۳۲تومنی هستیم مرحله اول اسفند ماه ۹۹تومان بود که نمی‌دونم چرا ۸۵٫واریز شد.نصفش موند اینور سال که ۷۹تومن قراربود بریزن به حساب که اونم ۶۵واریرشد نمی‌دونم مشکل کجاست که کامل واریز نشده نه برای من نه اعضای خانواده»

در مرحله دوم به علت این که برخی از شرکت‌ها سهم خود را پرداخت نکرده‌اند همه‌ی مبلغ پرداخت نشد. در واقع به جای ۵۰ درصد دوم، ۴۰ درصد پرداخت شده، یعنی در مجموع هر سهامدار ۹۰ درصد از مبلغ سود خود را گرفته است.

۱۰ درصد باقی مانده نیز به صورت سهام اختصاص داده می‌شود.

بانک سود سهام عدالت را واریز نمی‌کند؟

برخی دیگر از سهامداران نیز می‌گویند هیج گونه دریافتی نداشته‌اند و گفته شده که سود سهامشان به بانک ارسال شده است. آیا سود سهام در بانک‌ها بلوکه شده است؟ زمان واریز سود تمدید می‌شود؟

«برای منم تو سامانه نوشته ارسال به بانک»

«زده ارسال به بانک یعنی الان اون که پولمو نمیده بانکه؟«

«دفعات قبل برای من سود به همین حساب اعلام شده واریز شده و مشکلی هم نبوده … این نوبت، مسیج اومده که سود سهام واریز شده اما وقتی حساب بانکی رو چک میکنم . هیچ مبلغی به حساب نیومده . دلیلش چیه»

«مرحله اول سود برام واریز شده و شماره شبام هیچ مشکلی نداره الانم تو سامانه نوشته ارسال به بانک…دوستان این میدونید یعنی چی؟؟ چطوری میشه پیگیری کرد؟»

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: