پایگاه خبری خانه فوتبال:

راش‌وب یکی از قدیمی‌ترین پلتفرم‌های خرید بک‌لینک و رپورتاژ آگهی است که با گردهم آوری نزدیک به ۹۰۰ سایت در زبان فارسی به یکی از مراجع اصلی خرید بک لینک تبدیل شده است.

لیستی همواره با تخفیف‌های ویژه مشتمل بر سایت‌های فارسی، انگلیسی، ترکی و عربی و هم چنین سایت‌های دانشگاهی در ساده‌ترین پلتفرم خرید رپورتاژ گنجانده شده تا همه مدیران کسب‌و‌کارهای آنلاین بتوانند از بین گزینه های موجود بهترین را انتخاب کنند.

همه کسب‌و‌کارهایی که در فضای آنلاین فعالیت می‌کنند برای بهینه‌سازی وبسایت به خرید بک‌لینک احتیاج دارند. رپورتاژ آگهی و بک‌لینک تمام صفحات برای سئو و در مرحله بعد برای ایجاد آگاهی برند نیاز هر کسب‌و‌کاری است.

تیم فروش راش‌وب همواره در تلاش است تا از لحظه انجام تا پایان کار، همراه کاربران خود باشد و در سریع‌ترین زمان ممکن رپورتاژ را در سایت هدف منتشر نماید. مدت زمان میانگین زمان انتشار رپورتاژ در راش وب از ۱ تا ۲ روز کاری است.

پلتفرم راش وب همواره تخفیف ها و پکیج های متنوعی را برای کاربرانش ارائه میدهد. شما میتوانید از میان سایت های خبری، اجتماعی، ورزشی، مجلات گوناگون ، ... رپورتاژ آگهی مناسب کسب و کار خود را انتخاب نمایید. لیست بک لینک تمام صفحات راش وب همواره به روز بوده و بهترین گزینه ها را در خود گنجانده است. خرید بک لینک تمام صفحات میتواند به کسب رتبه های بهتر کمک نماید، اما باید به نکاتی از قبیل عمر دامنه و تعداد صفحات دقت نمایید، چرا که ساخت تعدادی زیادی لینک میتواند خطرناک هم باشد.

برای خرید بک لینک و رپورتاژ میتوانید با مشاوران راش وب در تماس باشید تا با ارائه راهکار مناسب لینک سازی برای انتخاب بهترین پلان به شما کمک نمایند. برای ورود به پنل رپورتاژ آگهی راش وب روی لینک کلیک کنید.

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ راش وب

علاوه بر خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی، طراحی و بهینه سازی وبسایت جزو خدمات اصلی راش وب است که امروزه به یکی از نیازهای اصلی هر کسب و کاری تبدیل شده. مشاورین راش وب میتوانند با ارائه راهکارهای دیجیتال مارکتینگ به کسب و کار شما کمک کنند.

 

ما برای مدیران کسب و کار یک راهکار چهار قسمتی داریم؛

 

  • طراحی سایت
  • تولید محتوا
  • سئو سایت
  • شبکه های اجتماعی

 

طراحی سایت در راش وب

طراحی سایت شرکتی، فروشگاهی و شخصی بصورت اختصاصی و یا با استفاده از قالب های آماده از خدمات اصلی ماست. طراحی سایت با درک پروژه و با ارائه راهکار (پروپوزال) شروع میگردد. مدت زمان طراحی سایت چیزی مابین ۲۰ تا ۳۰ روز است.

راش وب رعایت تمام اصول سئو و بهینه سازی وبسایت را در طراحی آن تضمین مینماید.

سئو و بهینه سازی وسایت

پس از طراحی سایت نیاز به ایجاد ورودی برای سایت داریم، سئو و بهینه سازی سایت اصلی ترین روش ایجاد ورودی است. ورودی ارگانیک از موتورهای جستجو میتواند باعث بالا بردن نرخ تعامل با سایت و افزایش نرخ تبدیل شود. این یعنی میتوان برای جذب مشتری برای خدمات یا محصولاتمان از آن استفاده نماییم.

سئو سایت در راش وب شامل سه مرحله داخلی، تکنیکال و خارجی است. هر سه این مراحل برای رسیدن به صفحه نخست واجب است؛ شما میتوانید برای سئو سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید.

تولید محتوا

یکی از نیازهای اساسی هر کسب و کاری در دنیای امروز تولید محتوا است. منظور از محتوا هرچیزی است که به موجب آن آگاهی کاربران از برند بیشتر میشود. تولید محتوا به صورت متن، عکس و فیلم میتواند کاربر را جذب کرده و باعث افزایش فروش شود.

 

فعالیت در شبکه های اجتماعی

یکی دیگر از خدمات اصلی راش وب و نیازهای دیجیتال مارکتینگ است. امروزه بیشتر کاربران اینترنت از آن برای رفع نیازهای آنلاینشان استفاده میکنند. پس فعالیت در فضای مجازی علاوه بر ایجاد ورودی میتواند موجب بالا بردن آگاهی برند شود.

وقتی صحبت از فضای مجازی میکنیم با توجه به همه گیری استفاده کابران از اینستاگرام آن را در اینستاگرام خلاصه میکنیم. اینستاگرام از آن شبکه هایی است که فعالیت در آن میتواند به رشد کسب و کار کمک کند. امروزه اینستاگرام به یک فروشگاه بزرگ اینترنتی تبدیل شده است.

 

هر چهار مرحله ذکر شده در بالا کامل کننده دیگری است و باید برای همه آن اقدام و برنامه ریزی کرد. راش وب در طی پنج سال فعالیت در کنار شرکت های بزرگی کار کرده و توانسته به آن ها در رسیدن به اهدافشان یاری رساند. دیجیتال مارکتینگ ابعاد بسیاری دارد که میتواند به کسب و کارها کمک بسزایی نماید، اگر تا به امروز برنامه ای برای آن نداشته ایم حتما از قافله عقب مانده ایم و باید برای آن برنامه ریزی کنیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: