پایگاه خبری خانه فوتبال:

نورپردازی استودیو کروماکی در استودیو کروماکی و فضای کروماکی با لوازم و تجهیزات مختلفی مانند رینگ لایت سافت باکس پروژکتور فلاش نور و .. انجام می شود.

نورپردازی یکی از بخش های اصلی ویدئو کروماکی و کلیپ های کروماکی است که در فضای آنلاین به اشتراک گذاشته می شوند. نور لازم و کافی برای استودیو کروماکی بسیار ضروری است. در صورتی که فضا تاریک باشد، تشخیص پرده سبز توسط نرم افزار ها و حذف آن دشوار می شود.

ویدئو کروماکی را می توان با وسایل بسیاری روشن کرد. یکی از این لوازم روشنایی رینگ لایت است که در نورپردازی استودیو کروماکی انجام می شود. فضای کروماکی در استودیو های حرفه ای کروماکی نیازمند تجهیزات روشنایی بیشتری است اما در استودیو خانگی با نور خورشید که از پنجره ها می تابد و یک رینگ لایت می توان به خوبی فضا را روشن کرد.

فضای کروماکی

فضای کروماکی را می توان با خرید رنگ کروماکی و استفاده از پرده سبز ایجاد کرد. این فضا به رنگ سبز روشن است. در استودیو حرفه ای کروماکی، همه دیوار ها و کف با رنگ کروماکی رنگ آمیزی می شوند. با رنگ کروماکی، فضای زیادی برای ضبط ویدئو کروماکی فراهم می شود. اما در خانه فضای زیادی وجود ندارد. تجهیزات استودیو کروماکی حرفه ای را نمی توان در خانه استفاده کرد. فون کروماکی پرتابل یکی از انواع فون کروماکی است که جای کمی را اشغال کرده و به راحتی قابل استفاده است.

نورپردازی استودیو کروماکی خانگی

فون کروماکی پرتابل برای معلمان و استادانی که از اقدام به تولید محتوای آموزشی در خانه می کنند بسیار مناسب است. اگر شما تخصصی دارید که آن را در اینستاگرام، یوتیوب، آپارات یا سایر شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارید، می توانید با یک فون کروماکی پرتابل یک فضای کروماکی ایچاد کرده و با یک رینگ لایت رومیزی نورپردازی استودیو کروماکی خانگی خود را انجام دهید.

رینگ لایت یکی از بهترین و ساده ترین ابزار ها برای نورپردازی استودیو کروماکی کوچک است. برای نورپردازی استودیو کروماکی کوچک، یک رینگ لایت که ابعاد آن با ابعاد فضا متناسب باشد، کفایت می کند. البته ابعاد رینگ لایت به سوژه شما بستگی دارد.

نورپردازی

نورپردازی با رینگ لایت برای نورپردازی استودیو کروماکی

برای نورپردازی استودیو کروماکی در فضا کروماکی خود، توجه به پایه رینگ لایت اهمیت زیادی دارد. اگر رینگ لایت شما بزرگ است، باید آن را بر روی زمین قرار دهید. استفاده از پایه با کیفیت باعث می شود تا رینگ لایت شما به صورت ایمن بر روی زمین قرار بگیرد. استفاده از سه پایه رینگ لایت که جنس خوبی ندارد باعث واژگون شدن رینگ لایت شما می شود. با این اتفاق هزینه شما هدر رفته و رینگ لایتتان قابل استفاده نخواهد بود.

بهترین جنس پایه رینگ لایت از فولاد و آهن است. البته این نوع از پایه رینگ لایت قیمت بیشتری دارد. می توانید از پایه رینگ لایت آلیاژ آلومینیوم استفاده کنید.

اندازه رینگ لایت

سوژه شما هر چه وسعت بیشتری را در بر بگیرد نیاز به رینگ لایت بزرگ تری دارید. اگر جلو فون کروماکی راه می روید یا تعداد سوژه ها بیشتر از یک عدد است رینگ لایت بزرگ با پایه بلند بهترین گزینه برای نورپردازی استودیو کروماکی یا فضای کروماکی شماست.

[caption id="attachment_13626" align="aligncenter" width="1280"]

نورپردازی

رینگ لایت رومیزی با ارتفاع پایه کمتر[/caption]

برای عکاسی لباس و تولید ویدئو های آموزشی که همراه با تخته آموزشی گرفته می شوند، استفاده از رینگ لایت ایستاده توصیه می شود. اما در سالن های آرایشی یا بلاگرهای بیوتی و کسانی که از پشت میز اقدام به تولید محتوا می کنند، رینگ لایت رومیزی انتخاب بهتری است.

سافت باکس

علاوه بر رینگ می توانید از سافت باکس به عنوان پر کننده نور محیط نیز استفاده کنید. سافت باکس نور را در محیط پخش می کند اما رینگ لایت نور را در تمام زوایا به سوژه می تاباند.

استفاده از یک سافت باکس همراه با یک رینگ لایت سایه ها را از بین می برد و روشنایی بیشتری به محیط می بخشد. هر چه محیط روشن تر باشد، تمرکز مخاطب بر روی سوژه بیشتر خواهد بود.

رینگ لایت RGB

رینگ لایت ال ای دی RGB نیز می تواند به عنوان یک وسیله برای ایجاد افکت های رنگی استفاده شود. عکاسان پرتره می توانند از رینگ لایت RGB برای نورپردازی استودیو کروماکی خود استفاده کنند.

[caption id="attachment_13627" align="aligncenter" width="1202"]

نورپردازی

برای نورپردازی بهتر سوژه با رینگ لایت رعایت فاصله استاندارد ضروری است.[/caption]

برای تنظیم نور دلخواه برای نورپردازی استودیو کروماکی خود فاصله رینگ لایت را از سوژه تغییر دهید. این کار به شما برای بهترین زاویه نورپردازی کمک خواهد کرد. رینگ لایت هایی که دارای نگه دارنده گوشی هستند بهترین انتخاب برای بلاگر های زیبایی می باشند.

بهترین مکان برای دریافت نور بازتاب شده از سوژه میانه رینگ لایت قرار دارد. قرار گرفتن دوربین موبایل وسط رینگ، بهترین زاویه برای فیملبرداری را در اختیار دوربین موبایل قرار می دهد.

بعضی از رینگ لایت ها علاوه بر هولدر گوشی موبایل، دارای آینه هستند تا بیوتی بلاگر ها بتوانند به راحتی نتیجه عملیات خود را هنگام تصویر برداری ببینند.

خرید تجهیزات نورپردازی کروماکی

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره برای انتخاب بهترین گزینه های نورپردازی استودیو خود می توانید به سایت کروماکی لند مراجعه کرده و از کارشناسان کروماکی لند مشاوره دریافت کنید.

فروشگاه آنلاین کروماکی لند همچنین انواع تجهیزات نورپردازی استودیو کروماکی را برای خرید عرضه کرده است. از ویژگی های کروماکی لند می توان به معتبر بودن برند، ارسال سریع، اصالت کالا، مقرون به صرفه بودن و ... اشاره کرد.

همیشه خرید از مرجع کالای مورد نیاز خود امکان مقایسه قیمت ها و ویژگی های محصولات نورپردازی و مقایسه آن ها را به شما خواهد داد. فروشگاه آنلاین کروماکی لند  مرجع تجهیزات نورپردازی و تولید محتواست که انواع رینگ لایت، فون کروماکی و لوازم مورد نیاز خود را می توانید در آن بیابید.

راهنمای خرید از کروماکی لند

با رفتن به صفحه اصلی سایت کروماکی لند، از تب اصلی ماوس خود را بر روی محصولات نگه دارید تا منوی باز شونده را ببینید. بر روی رینگ لایت، سافت باکس یا هر کدام از ابزار نورپردازی استودیویی مورد نظر خود کلیک کنید. با رفتن به صفحه محصولات و خواندن ویژگی های آن ها محصول مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کنید. پس از طی عملیات ثبت سفارش و پرداخت، محصول مورد نظر شما حداکثر تا 72 ساعت به دستتان خواهد رسید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: