پایگاه خبری خانه فوتبال:

همانطور که بسیاری از مردم می گویند ساختن یک تصویر کار آسانی است، اما اینطور نیست، به مهارت و دانش نیاز دارد. در واقع سطح مهارت معمار را می توان به راحتی از روی نتایج کار مشخص کرد. با این حال، افرادی هستند که برای کاهش هزینه های خود می خواهند ساختمان های مسکونی و اداری خود را رنگ آمیزی کنند. در این میان بسیاری به دنبال تیم ساخت و ساز مجرب برای انجام کار بر اساس روش های نوین هستند و و در این راستا گروه ( تهران پینتر) گروه نقاشی ساختمان قلی زاده آماده ارائه خدمات عالی می باشد. متقاضیان محترم منطقه تهران ، از این رو با گرد آوری این مقاله سعی کردیم شما را با پاسخ سوال " چگونه خانه خود را بهتر رنگ آمیزی کنیم " بیشتر بدانیم!

مراحل آماده کردن محیط برای نقاشی ساختمان

همانطور که می دانید برای انجام موفقیت آمیز نقاشی ساختمان ، نقاش خانه باید با اجرای گام به گام نقاشی خانه آشنایی کامل داشته باشد. به عبارت دیگر کسب اطلاعات کافی در جهت نقاشی محیطی، هنر نقاشی محسوب می شود و مهم ترین عاملی است که کار یک متخصص را از یک مبتدی جدا می کند. برای اطلاعات کامل در این مورد می توانید به سایر مقالات گردآوری شده توسط تیم تهران پینتر در سایت مراجعه نمایید. بدیهی است که نقاشی ساختمان نه تنها برای ایجاد ظاهری زیبا و جذاب انجام می شود، بلکه راه حلی کاربردی و ارزان برای رفع عیوب و عیوب دیوارها و سقف است.

بدون شک طراحی ساختمان به بهترین نحو که کیفیت کار در مجموع آن را تضمین می کند، نمی تواند توسط هر فردی انجام شود، اما گروه تهران پینتر قصد دارند نحوه ارائه خدمات نقشه کشی ساختمانی را به شما ارائه دهند. پست بعدی به این ترتیب می توانید به راحتی نتایج کار با کیفیت ارائه شده توسط متخصصان را قضاوت کنید. اما برخی از افراد علاقه مند و خلاق می توانند با رعایت فهرستی از جزئیات مهم و اجرای برخی روش ها، ساختمان مسکونی یا محل کار خود را به شکل بهتری رنگ آمیزی کنند.

نقاشی ساختمان تهران پینتر

مراحل گام به گام نقاشی ساختمان

همانطور که از ابتدای این مقاله اشاره کردیم، برای ساخت تابلوهای نقاشی ساختمان در تهران و هر منطقه دیگری به یک سری تکنیک ها و اصول اولیه نیاز است. در نتیجه یک نقاش مبتدی و حرفه ای برای دستیابی به کیفیت مناسب در زمینه نقاشی ساختمان باید با هر یک از جنبه های زیر آشنایی کامل داشته باشد. در غیر این صورت نتیجه کار با استقبال تماشاگران مواجه نخواهد شد. در این قسمت تنها به معرفی کلی گام به گام نقاشی ساختمان پرداخته ایم تا بتوانید از نحوه ارائه خدمات جامع نقاشی ساختمان آگاهی کسب کنید. مراحل ارائه خدمات نقاشی ساختمان عبارتند از:

 1. مشخص کردن زمان مناسب برای نقاشی ساختمان
 2. تخلیه کردن کامل ساختمان
 3. مساحت محل رنگ آمیزی را محاسبه کنید
 4. رعایت مراحل اجرا و توجه به اصول رنگ آمیزی خانه
 5. تمیز کردن سطح پیش از نقاشی خانه
 6. پوشانیدن دیگر قسمت های که نیاز به رنگامیزی ندارند
 7. اجرای زیرسازی و بتونه کاری کامل
 8. استفاده از ابزار آلات و تجهیزات مناسب
 9. تفکیک کردن سطح مختلف از یک دیگر
 10. آماده سازی یک جای رنگ
 11. اجرای صحیح ترکیب رنگ های مختلف
 12. بهره گیری از رنگ آستر
 13. آغاز کار با قلم مویی مناسب غوطه ور در رنگ
 14. پوشاندن اصولی رد قلم مو بر سطوح رنگ آمیزی شده
 15. بررسی آغشته شدن قلم مو به رنگ
 16. ممانعت از ریزش قطرات بر روی سطوح نقاشی

نکات متعددی در چگونگی آماده سازی و اجرای هر یک از گام های مذکور نهفته می باشد که می بایست با تمرین و تکرار فراوان بدان دست یافت. در نتیجه تمایز کیفیت کار یک نقاش ساختمان مجرب و مبتدی را بدین وسیله می توان از یکدیگر تشخیص داد. گروه تهران پینتر در ادامۀ مقاله تلاش دارد با تشریح برخی از مراحل مذکور، شما را بیشتر با این حرفۀ پر طرفدار آشنا سازند، پس ما را تا انتها همراهی کنید.

نقاشی ساختمان در تهران

 

دلایل تخلیه کامل محیط و پوشاندن برخی از سطوح

همانطور که می دانید رنگ آمیزی ساختمان را می توان با پخش شدن قطرات رنگ انجام داد. به همین دلیل باید تمام وسایل موجود در قسمت رنگ آمیزی برداشته شود تا تمام گوشه های اتاق بدون نگرانی رنگ آمیزی شود. نگران پاشیدن رنگ روی وسایل دکوراسیون داخلی نباشید

با توجه به مساحت خانه، رنگ آمیزی ساختمان نقش بسزایی در تکنیک دارد. زیرا نقاشان حرفه ای معماری می توانند از رنگ های مختلف استفاده کنند تا مساحت خانه های کوچک را در نظر بیننده بزرگتر نشان دهند. بدون شک رنگ آمیزی سقف با رنگ های روشن به بزرگتر شدن محوطه کمک می کند اما در عین حال برای نمایش محیط در ابعاد کوچک باید از رنگ های تیره استفاده کرد. در کل رعایت نظم و توجه به اصول رنگ آمیزی به رنگ آمیزی صحیح تمامی قسمت های سطوح ساختمان کمک شایانی می کند. معمولاً برای انجام یک نقاشی اولیه ساختمان، یک نقاش با تجربه شروع به رنگ آمیزی قسمت سقف می کند، زیرا ممکن است پاشیده شدن رنگ در قسمت های دیگر بیشتر باشد. سپس شروع به رنگ آمیزی سطوح دیوار می کند.

بدون شک تمام قسمت های خانه را نمی توان رنگ آمیزی کرد و به همین دلیل قبل از رنگ آمیزی ساختمان، سطوح در و پنجره، شیشه، قرنیز دیوار، شیرآلات، کف و... آنها باید با چسب های مخصوص پوشانده شوند. در حین رنگ آمیزی کثیف نمی شوند.

نقاشی ساختمان قلی زاده

 

سخن آخر در اجرای نقاشی ساختمان

از آنجایی که موضوع نقاشی ساختمان بسیار گسترده است، در این مقاله تنها به برخی از تکنیک ها و اصول نقاشی ساختمان می پردازیم. از این رو برای کسانی که به دنبال رنگ آمیزی خانه یا کسب و کار خصوصی هستند، خواندن سایر مقالات سایت تهران پینتر را برای آشنایی بیشتر با تکنیک ها و سبک های نقاشی توصیه می کنیم. در کل با رعایت تمامی اصول می توانید در مدت زمان کوتاهی محل را رنگ آمیزی کنید.

نکته اصلی در مورد رنگ ساختمان رعایت دستورات آنهاست. افرادی که می خواهند خانه خود را به این شکل رنگ کنند، بتونه خوب، سنباده زدن، استفاده از آستر و غیره دارند. استفاده از تکنیک ها  می تواند نتیجه کار شما را به بهترین شکل نشان دهد.

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه خدمات انتخاب رنگ و رنگ آمیزی ساختمان با کارشناسان مجرب گروه تهران پینتر تماس بگیرید. این تیم قابل اعتماد با تجربه زیاد و اجرای پروژه های فراوان همواره آماده ارائه بهترین خدمات در این زمینه و نقاشی ساختمان ها با توجه به بودجه کارفرما می باشد.

وبسایت ما :

https://TehranPainter.IR

شماره تماس : 09906399627

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: