پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

اکثر دانشجویان و اساتید دانشگاهی برای ارائه پایان نامه ،پروپوزال و پروژه های درسی خود از نرم افزار پاورپوینت استفاده می کنند ، این افراد با اینکه مطالب رو بخوبی آماده کرده اند اما در زمان ارائه نتیجه ی رضایت بخش را کسب نمی کنند.

 ما در این مطلب می خواهیم به شما بگوییم چطور قالب پاورپوینت دانشجویی مناسب برای ارائه در دانشگاه دانلود کنیم؟ در طراحی قالب پاورپوینت چه نکاتی رعایت کنیم تا برای مخاطبان خود جذاب باشد؟

 

نرم افزار پاورپوینت دارای قابلیت های فراوانی است که یادگیری برخی از این نکات می تواند به ما در ویرایش تصاویر و طراحی اسلایدها کمک کند.

در اینجا ابتدا به برخی از ویژگی های Powerpoint  2022 اشاره می شود و سپس به معرفی بهترین سایت دانلود تم پاورپوینت دانشجویی در ایران می پردازیم.

نکاتی که طراحی قالب پاورپوینت توجه کنیم؟

نسخه های جدید نرم افزار پاورپوینت می توان از ابزار گرافیکی و قابلیت های فراوانی که در دسترس ما قرار می دهد استفاده کنیم تا قالب پاورپوینت حرفه ای تهیه کنیم، اما لازم است که نکاتی را رعایت کنیم تا ارائه ی حرفه ای داشته باشیم.

همونطور که در این تصویر قالب پاورپوینت پروپوزال برای ارائه جلسه دفاع از پروپوزال دکتری را می توان مشاهده کرد . رعایت نکاتی در اصول طراحی تم پاورپوینت پروپوزال باعث شده است  که مخاطبان این ارائه را بپسندند و به گزارش اکثر دانشجویان که با ما در ارتباط بوده اند توانسته اند در سریع ترین زمان ممکن پاورپوینت پروپوزال را تهیه کنند و در زمان حضور در جلسه دفاع توانسته اند نمرات بهتری کسب کنند. 2

۱.حتما اسلاید ها رو در قسمت اسلاید مستر ویرایش کنید

۲. فونت های اضافی رو از قسمت find بررسی کنید و فونت های مناسب رو جایگزین فونت های نامناسب و ناخوانا کنید

۳. رنگ بندی های رو می تونید ویرایش کنید.

۴.نوع فونت پیشفرض برای اسلایدهای پاورپوینت تغییر بدین و شخصی سازی کنید

۵ . از شماره گذاری مناسب برای اسلایدها استفاده کنید

همه ی این موارد بصورت پیش فرض در قالب پاورپوینت آماده در سایت پارد وب رعایت شده است.

سایت مرجع دانلود قالب پاورپوینت پارد وب

 سایت ایرانی پارد وب (PardWeb.ir) از سال 1395 با تهیه بیش از 1000 قالب پاورپوینت رایگان و حرفه ای خدمات پاورپوینت را به دانشجویان، اساتید دانشگاهی و ... ارائه می دهد. در این سایت می توان قالب پاورپوینت حرفه ای و آماده که از قابلیت نسخه جدید پاورپوینت 2022 شامل مورف ، زوم،تصاویر سه بعدی متحرک و ... استفاده شده دانلود کرد.

در اینجا به برخی از خدمات این سایت اشاره می کنیم:

قالب پاورپوینت پایان نامه سایت پارد وب

از بخش قالب پاورپوینت پایان نامه سایت پارد وب می توان انواع تم پاورپوینت دانشجویی برای ارائه جلسه دفاع از پایان نامه ،سمینار و کنفراس دانلود کرد و اسلایدهای پاورپوینت به گونه طراحی شده اند که تمامی تیترها و سر فصل های پایان نامه ارشد و دکتری را بصورت پیش فرض آماده کرده است.

3

در این تصویر که برای ارائه پایان نامه دکتری طراحی شده است نمونه ی کامل و حرفه ای از قالب پاورپوینت پایان نامه دکتری با 35 اسلاید حرفه ای را مشاهده می کنید.

همچنین از بخش دسته بندی ها می توانید برای (رشته های علوم انسانی،علوم پزشکی، فنی  و مهندسی،علوم پایه و ... قالب پاورپوینت حرفه ای دانلود کنید.

پکیج قالب پاورپوینت دانشجویی

اگر دانشجوی دوره دکتری و ارشد هستید از سایت پارد وب می توانید پکیج قالب پاورپوینت دانشجویی که شامل تمپلیت های آماده پاورپوینت پروپوزال ، رساله دکتری و اینفوگرافیک ها ،فلوچارت با بسته فونت فارسی ، کلیپ آرت ،انیمیشن های سه بعدی برای پاورپوینت و ...  را می توان دانلود و استفاده کرد.

4

قالب پاورپوینت رایگان

در سایت پارد وب می توان قالب رایگان پاورپوینت مناسب ارائه خود دانلود کرد و این تمپلیت های پاورپوینت در هر روز بروز می شوند و تم پاورپوینت رایگان اضافه می شود .

تصاویر گرافیکی رایگان قالب پاورپوینت

در سایت پارد وب علاوه بر ارائه تم پاورپوینت می توان از فونت های فارسی رایگان ، موسیقی های بی کلام برای پاورپوینت ،نرم افزار رایگان ویراستاری و آموزش استفاده از ویراستار در پاورپوینت و اصلاح نیم فاصله رایگان ،تصاویر گرافیکی رایگان برای پاورپوینت و اینستاگرام و ... دانلود کرد.

متن های آماده برای ارائه پاورپوینت

اگر بخواهید برای اسلاید های شروع از تصاویر بسم الله استفاده کنید از بخش مقالات رایگان سایت پارد وب می توان مجموعه تصاویر با کیفیت برای پاورپوینت دانلود کرد . همچنین متن های آماده برای اسلایدهای تقدیر و تشکر که در پایان هر پاورپوینت آورده شده می توان مطالعه و دانلود کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: