پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

 

آزمون یوس چگونه آزمونی است؟ یکی از بهترین و معتبرترین مراکز جهت شرکت در دوره های آموزشی کلاس یوس کدام است؟

متقاضیانی که قصد دارند در مقاطع گوناگون در دانشگاه های کشور ترکیه تحصیل نمایند، بایستی در آزمون یوس شرکت نمایند. این آزمون به صورت اختصاصی هر ساله در دانشگاه های ترکیه ( برای شهروندان غیر ترکیه ای) برگزار می شود. در حقیقت آزمون یوس همانند آزمون کنکور سراسری می باشد و برای قبولی در دانشگاه های ترکیه لازم است که در این آزمون مهم شرکت کنند. این آزمون برای متقاضیان بسیار مهم می باشد و با توجه به حساسیت و اهمیتی که این آزمون دارد، دوره های فراوانی را برای علاقمندان برگزار می نمایند تا متقاضیان دانش و اطلاعات خود را بالا ببرند و شانس قبولی شان بیشتر شود. این روزها موسسات بسیار فراوانی جهت برگزاری در دوره آموزشی آزمون یوس وجود دارند. در این مطلب قصد داریم تا شما عزیزان را با یکی از بهترین و معتبرترین مرکز ها جهت شرکت در دوره آموزشی آزمون یوس معرفی نماییم.

 

قبولی در یوس

افرادی که جهت قبولی در یوس، تمام سعی و تلاش خود را می کنند، باید حداقل نمره 90 را در این آزمون کسب نمایند. با اخذ این نمره به راحتی می توانند در رشته مورد علاقه خودشان ( داروسازی، پزشکی، دندانسازی، پیراپزشکی و ...) انتخاب رشته کنند.

با توجه به موارد مهمی که در متن بالا به آن اشاره نمودیم، نمیتوان تاثیر بسیار بالای کلاس آمادگی آزمون یوس را جهت قبولی در  یوس را نادیده گرفت. اما سوال مهم و اصلی اینجاست که یک دوره آموزشی خوب بایستی چه ویژگی های داشته باشد.

چگونه میتوانیم خود را برای آزمون یوس پزشکی آماده نماییم؟

جهت شرکت و آمادگی آزمون یوس دو روش وجود دارد.  روش اول شرکت در دانشگاه های ترکیه: در حقیقت شرکت در دانشگاه های ترکیه ریسک و هزینه های فراوانی را به همراه دارد. زیرا این دانشگاه ها آزمونشان به زبان ترکی می باشد. به جای تدریس و یادگیری درس های اصلی ( هندسه، هوش و ریاضی) به یادگیری زبان ترکی مشغول خواهند شد. به عبارت دیگر مسیر را کاملا اشتباه خواهند رفت.

روش دوم ( شرکت کردن در کلاس های آموزشی): شرکت کردن در کلاس های آموزشی آزمون یوس معتبر همچون SAT SCHOOL شانس قبولی شما عزیزان را در این آزمون مهم بالا خواهد برد و در قیاس با دانشگاه های ترکیه بسیار مقرون به صرفه تر و با کیفیت تر است.

دوره آمادگی آزمون یوس 2023 در SAT SCHOOL با روش های نوین و همچنین تدریس با اساتید کاملا مجرب و برگزیده، همواره مستعدترین و بهترین مراکز آموزشی در کشور به شمار می آید.

2

 

کلاس یوس

ویژگی های کلاس یوس در SAT SCHOOL چیست؟

اساتید و مدرسان ما در SAT SCHOOL جزو بهترین اساتید در این حوزه می باشد. همه ما به خوبی می دانیم که هر کدام از کتاب های یوس نواقصی دارند. ما در SAT SCHOOL دوره های آموزشی بسیار مفید و کاملی را برای شما عزیزان فراهم نموده ایم. به عبارت دیگر از تمام منابع روز برای آموزش بهتر و جامع تر بهره خواهید برد. ما در مجموعه هر کدام از سر فصل های کتاب را از کتاب های خاصی آموزش خواهیم داد تا متقاضیان با انواع روش ها آشنا شوند و مطالب درسی را از بهترین منابع درسی بخوانند و شانس قبولی شان بیشتر است.

 

کلاس های آمادگی یوس در SAT SCHOOL

در حقیقت شرکت نمودن در کلاس های دوره آمادگی آزمون یوس 2023 در SAT SCHOOL دارای مزایای بسیار فراوانی است که در متن زیر به طور خلاصه به برخی از آنها می پردازیم:

1: مطالب کاملا آموزشی و مفید می باشد و زمانتان را با مطالب نامفید هدر نخواهید داد.

2: اساتید و مدرسان حاضر در SAT SCHOOL تسلط کافی بر مطالب دارند.

3: اساتید حاضر در این مجموعه دارای مدرک تخصصی و علمی در حوزه ریاضیات می باشند.

4: مجموعه دوره های آموزشی یوس 2023 را به گونه ای برگزار می کند تا روند رشد متقاضیان را بررسی نماید.

5: هزینه شرکت در کلاس آمادگی آزمون یوس 2023 در SAT SCHOOL در قیاس با مجموعه های دیگر بسیار مناسب تر و در عین حال با کیفیت تر می باشد.

6: کلاس یوس در  SAT SCHOOL  بسیار کامل و جامع می باشد. در این دوره ها راهکاری بسیار مفید جهت قبولی در آزمون یوس وجود دارد.

7: با شرکت در کلاس آمادگی آزمون یوس 2023 در SAT SCHOOL  اصولی ترین و بهترین برنامه ریزی را جهت مطالعه دروس دریافت خواهید کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در رابطه با کلاس یوس، میتوانید با کارشناسان ما در SAT School ارتباط حاصل نمایید.

3

 

قبولی آزمون یوس با شرکت در کلاس یوس SAT SCHOOL

 

جزییات و سرفصل های دوره یوس ۲۰۲۳

تاریخ شروع: ۲۴ دی/ طول دوره ۱۵ هفته (۳/۵ ماه)/۱۸۰ ساعت آموزش شامل ۶۰ ساعت ریاضی، ۶۰ ساعت هوش و ۶۰ ساعت هندسه/ظرفیت ۳ تا ۷ نفر/پایان دوره ۲۵ اردی بهشت ۱۴۰۲

 

سرفصل های هندسه:

خطوط موازی و مورب / زاویه در مثلث / مثلث‌های خاص / نیمساز و میانه / تشابه و مساحت در مثلث / متوازی الاضلاع / لوزی، مستطیل و مربع/ ذوزنقه / دایره / هندسه مختصاتی / حجم / بردار

 

سرفصل های هوش:

Passwords / دنباله ها / اپراتورها / اپراتورها در اشکال / جداول /اعداد / نمودار ها / محیط و مساحت / اشکال

 

سرفصل های ریاضی:

بر اساس سرفصل های ریاضی ۱ :

اتحاد و فاکتور گیری (فصل ۵ متروپل) / توان (فصل ۳ متروپل) / رادیکال (فصل ۴ متروپل) / Number (فصل ۱ و ۲ متروپل) / معادله درجه اول (فصال ۷ متروپل) / نامعادله درجه اول (فصل ۸ متروپل) / قدر مطلق (فصل ۹ متروپل) / نسبت تناسب (فصل ۶ متروپل) / مجموعه ها (فصل ۱۱ متروپل) / همنهشتی (فصل ۱۴ متروپل) / اپراتور (فصل ۱۴ متروپل) / تابع (فصل ۱۳ متروپل) / ضرب دکارتی (فصل ۱۲ متروپل) / منطق (فصل ۱۰ متروپل) / احتمال و توزیع دوجمله‌ای (فصل ۱۵ متروپل)

 

 

سرفصل‌های ریاضی ۲:

چند جمله‌ای و تقسیم (فصل ۱ متروپل) / معادله درجه دو (فصل ۲ متروپل) / تعیین علامت (فصل ۳ متروپل) / سهمی (فصل ۴ متروپل) / مثلثات یک (فصل ۵ متروپل) / مثلثات دو (فصل ۶ متروپل) / اعداد مختلط (فصل ۷ متروپل) / لگاریتم (فصل ۸ متروپل) / دامنه توابع خاص (فصل ۱۰ متروپل) / حد یک (فصل ۱۱ متروپل) / حد دو (فصل ۱۲ متروپل) / مشتق (فصل ۱۳ متروپل) / کاربرد مشتق (فصل ۱۴ متروپل) / ماتریس (فصل ۱۸ متروپل) / انتگرال یک (فصل ۱۵ متروپل) / انتگرال دو (فصل ۱۶ متروپل) / انتگرال سه (فصل ۱۷ متروپل) / سیگما-پایه-دنباله‌ی هندسی (فصل ۹ متروپل)

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: