پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

ترکیه در سال های اخیر به یکی از مقاصد اصلی مهاجران ایرانی تبدیل شده است. راه های مختلفی برای اخذ اقامت این کشور وجود دارد که خرید ملک یکی از ساده ترین آنهاست. اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک در کمترین زمان نسبت به سایر روش ها انجام می شود و همچنین می توانید اقامت این کشور را برای خانواده خود اخذ نمایید. نکته ای که در مورد خرید خانه در ترکیه وجود دارد این است که اگر قیمت ملک خریداری شده شما بالای 400000 دلار باشد، تابعیت و پاسپورت آن کشور را دریافت خواهید کرد. برای اطلاع از شرایط اخذ پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک و مراحل این امر در این مقاله با ما همراه باشید.

روش های مختلف اخذ تابعیت ترکیه از طریق خرید ملک

روش های مختلفی برای مهاجرت و اخذ اقامت ترکیه وجود دارد که برخی از آنها فوق العاده سخت و زمان بر هستند. در عین حال برخی از روش های دیگر می تواند منجر به اخذ اقامت دائم و حتی تابعیت ترکیه در کوتاه ترین زمان ممکن شود.

اخذ اقامت ترکیه با خرید ملک در سال 2023

اگر به دنبال راهی ساده، آسان، بی دردسر و مطمئن برای اخذ اقامت ترکیه هستید، خرید ملک در این کشور را به شما پیشنهاد می کنیم. با خرید ملک در ترکیه می توانید به راحتی و به راحتی در این کشور مستقر شوید. همچنین در صورت داشتن شرایط خاصی مانند ارزش دارایی، تابعیت و پاسپورت آن کشور به شما اعطا می شود. به همین دلیل است که اخذ اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه بیشترین تقاضا را در سال های اخیر نسبت به سایر روش های اخذ اقامت داشته است. یکی از مهم ترین شرایط اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک ارزش آن است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

خرید املاک و مستغلات به ارزش کمتر از 400000 دلار

اگر قصد خرید ملک در ترکیه را دارید، باید به خاطر داشته باشید که قیمت ارزیابی شده ملک تاثیر مستقیمی بر شانس شما برای اخذ اقامت این کشور دارد. حداقل قیمت خرید ملک در ترکیه برای اقامت 400000 دلار تعیین شده است. اما این بدان معنا نیست که اگر ارزش ملک شما کمتر از این مقدار بود، اقامت ترکیه را دریافت نخواهید کرد.

اگر ملکی بخرید که بنا به دلایلی کمتر از 400000 دلار آمریکا ارزش دارد، دولت ترکیه به شما اقامت موقت 5 ساله بدون امکان تمدید می دهد. در این مدت شما این فرصت را دارید که ارزش املاک خریداری شده خود را به بیش از چهارصد هزار دلار آمریکا افزایش دهید. نکته جالب توجه این است که لزوماً نیازی به خرید ملک ندارید تا ارزش آن را به 400000 دلار برسانید. برعکس، می توانید با خرید چندین خانه ارزش کل آنها را به چهارصد هزار دلار افزایش دهید.

خرید ملک در ترکیه به ارزش بیش از 400000 دلار آمریکا

اگر بتوانید در ترکیه ملکی با ارزش کل بیش از 400000 دلار آمریکا خریداری کنید، ابتدا اقامت موقت و سپس اقامت دائم و در نهایت به تدریج تابعیت ترکیه دریافت خواهید کرد.

با خرید خانه مورد نظر، ارائه مدارک آن به سفارت و دریافت تاییدیه، اقامت موقت 5 ساله این کشور را دریافت خواهید کرد. توجه داشته باشید که مهم ترین شرط اقامت در ترکیه هنگام خرید ملک این است که شما باید هر سال حداقل 11 ماه در ترکیه بمانید. پس از این مدت اقامت دائم ترکیه را دریافت خواهید کرد. اگر حداقل شرایط اقامت 11 ماهه در سال را برای 3 سال دیگر برآورده کنید، می توانید شهروندی و پاسپورت این کشور را دریافت کنید.

با خرید ملک برای تمامی اعضای خانواده اقامت ترکیه را دریافت کنید

 

یکی از مزایای خرید ملک در ترکیه امکان اخذ اقامت برای اعضای خانواده می باشد. توجه داشته باشید که اعضای خانواده شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال می شود. اما برای کودکان بالای 18 سال محدودیت هایی وجود دارد.

اگر می خواهید با خرید ملک اقامت ترکیه را دریافت کنید و برای فرزندان بالای 18 سال خود ویزا بگیرید، فرزند شما باید شرایط خاصی را داشته باشد. ضمناً تأیید یا رد این درخواست ارتباط مستقیم با افسر سفارت دارد و این موضوع کاملاً به تشخیص وی می باشد.

تمدید اقامت ترکیه با خرید ملک

تمدید اقامت در ترکیه با خرید ملک ارزان قیمت یکی از راه های تمدید اقامت در ترکیه می باشد. برای مثال تصور کنید برای گردشگری به ترکیه سفر کرده اید و مدت اقامت شما در حال اتمام است. در این صورت می توانید با خرید خانه اقامت خود را در ترکیه تمدید کنید. با این کار نوع اقامت و ویزای شما تغییر می کند و بسته به نوع خانه خریداری شده می توانید اقامت موقت یا دائم این کشور را دریافت کنید.

https://iran2turkey.com/%d8%a7%d9%82%d8%a7%d9%85%d8%aa-%d8%aa%d8%b1%da%a9%db%8c%d9%87/

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: