پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

 

با توجه به این که امروزه و برندهای مطرحی در زمینه‌ی تولید تجهیزات ورزشی و به خصوص لباس ورزشی فعالیت می‌کنند در صورتی که قصد داشته باشید در این حوزه وارد شوید و به سود و درآمد قابل توجهی برسید باید حتما برند و لوگوی تجاری خود را به صورت قانونی به ثبت برسانید تا هیچ کدام از رقبا و دیگر شرکت‌ها و کسب و کارها نتوانند از نام ثبت برند لباس ورزشی شما و همچنین لوگوی تجاری که برای آن طراحی کرده سو استفاده نموده و از آن برای جذب مشتریان شما استفاده کنند.

با توجه به تمامی قوانین و شرایطی که برای ثبت برند لباس ورزشی در نظر گرفته شده است در صورتی که بتوانید برند خود را در این حوزه به ثبت برسانید می توانید از مزیت های قانونی بسیار زیادی بهره مند شده و تمامی اموری که در این زمینه وجود دارد را به درستی و از طریق قانونی اجرا کنید تا هیچ گونه ضرری از نظر مالی و دیگر هزینه ها متحمل شما نشود. برای اینکار باید اطلاعات کافی در مورد شرایط ثبت برند لباس ورزشی و همچنین مداری و هزینه‌هایی که برای این کار در نظر گرفته شده است داشته باشید.

در ادامه سعی میکنیم تمامی مواردی که در ثبت کردن یک برند تجاری و لوگو مورد نیاز می باشد و به صورت کامل توضیح دهید و آن را که باید در نظر داشته باشید این است که اگر این کار را به دست افراد متخصص مانند کارشناسان ثبت سفیر بسپارید تا بتوانید در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه، برند خود را به صورت کاملا قانونی به ثبت برسانید و از مزیت‌های آن استفاده کنید.

بیشترثبت برند ،مراحل،مدارک|آموزش گام به گام ثبت برند

مراحل ثبت برند لباس ورزشی

قبل از اینکه بخواهید ثبت برند و لوگو تجاری خودتان را شروع کنید باید به ‌سراغ استعلام برندهای ثبت شده قبلی بروید تا از این طریق متوجه شوید نام و لوگوی تجاری که برای برند خود طراحی کرده و به هیچ و شباهتی به برندهای ثبت شده قبلی ندارد. در ادامه به شما خواهیم گفت که چه شرایطی برای انتخاب نام و طراحی لوگوی تجاری در نظر گرفته شده است و چرا نباید برند شما شباهتی به دیگر برندهای ثبت شده لباس ورزشی داشته باشد.

بعد از این که برند خود را انتخاب کرده و استعلام های لازم را در مورد آن انجام دادید و متوجه شدید که به هیچ عنوان قبلاً برندی شبیه به آن ساخته نشده است می توانید برای ثبت آن وارد مراحل بعدی شوید.

در مرحله بعدی ثبت برند لباس ورزشی باید با توجه به نوع کسب و کار خودتان را مجوزهایی که در اختیار دارید برای انتخاب نوع برنده موردنظرتان اقدام نمایید.

برند ها در کشورمان به دو صورت حقیقی و حقوقی قابل ثبت است که در ادامه تمامی شرایط و مدارک مورد نیاز برای آنها را آورده ایم.

بعد از پرداخت هزینه های ثابت و ارائه مدارک لازم شما می توان برند خود را به صورت قانونی به ثبت برسانید و لوگو تجاری خود را در مراکز و تبلیغات مختلف به صورت کاملا قانونی استفاده نمایید.

 

ثبت سفیر بهترین موسسه   ثبتی برای ثبت شرکت ، ثبت برند، کارت بازرگانی،تغییرات شرکت،اخذ رتبه و....

 

مزیت های قانونی ثبت لوگو تجاری لباس ورزشی

اولین و مهمترین سوالی که کسب و کارهای مختلف از خود می پرسند این است که ثبت لوگو تجاری برای کسب و کارهای مختلف چه مزیتی می تواند به همراه داشته باشد و چرا باید برای ثبت کردن برند و لوگو تجاری هزینه های مختلف را پرداخت کنیم؟

مهمترین دلیل ثبت برند لباس ورزشی را شاید بتوانیم جلوگیری از سوء استفاده رقبا از نام برند و لوگو تجاری شما بدانیم.

در صورت ثبت برند لباس ورزشی به صورت قانونی می‌توانید از هرگونه سوء استفاده را قبول شکایت کرده و جلوی ضرر های بیشتر و خسارت های وارد شده را بگیرید.

ثبت کردن برند و لوگو تجاری به کسب و کار شما ارزش و اعتبار بسیار بیشتری می دهد و باعث محبوبیت بسیار بیشتر شما در نزد مشتریان می شود. این موضوع در نظر داشته باشید که اگر عملیات برندینگ را در سطح کسب و کار خود انجام داده باشید قطعاً برند شما در نظر مشتریان می توانند ارزش و اعتبار بیشتری داشته باشد اما اگر بخواهید رمز دیگر کسب و کارها محبوبیت به دست بیاورد و ارزش و اعتبار شرکت و کسب و کار شما بیشتر برود باید برای ثبت قانونی برند لباس ورزشی خود اقدام نمایید.

از دیگر مزیت های که می توانید بعد از ثبت لوگوی تجاری لباس ورزشی خود به دست بیاورید می‌توان به مواردی مانند اعطای نمایندگی و شهرها و استان های مختلف و همچنین داشتن وام های دولتی برای رشد و توسعه کسب و کار اشاره نمود.

 

 بیشتر:  ثبت شرکت؛ راهنمایی شرایط و مراحل تاسیس شرکت با مدارک لازم (کلیک کنید)

 

 

مدارک ثبت برند لباس ورزشی

برای اینکه برند خود را به ثبت برسانید ابتدا باید نوع برند خود را انتخاب کنید تا با توجه به آن مدارکی که برای ثبت برند لازم است را در اختیار مراجع ثبت کننده قرار دهید.

نکاتی که باید در نظر داشته باشید این است که اگر قصد دارید برند خود را به صورت شخصی را داشته باشید می توانید به سراغ ثبت برند لباس ورزشی به صورت حقیقی بروید که مزیت های مختلفی را به همراه خواهد داشت.

در صورتی که قصد دارید از طریق شرکت و کسب و کار ثبت شده خود و یا شرکت کسب و کاری که قصد دارید بعد از ثبت شرکت به سراغ ثبت برند بروید بهتر است از برندهای حقوقی در این زمینه استفاده کرده و مدارک و شرایط مورد نیاز برای ثبت برند حقوقی خود را آماده کنید.

 

ثبت برند لباس ورزشی به صورت لاتین

اگر قصد داشته باشید برند خود را به صورت حقیقی و یا حقوقی و به صورت لاتین به ثبت برسانید باید علاوه بر تمامی مدارکی که در بالا به آنها اشاره شد کپی کارت بازرگانی معتبر خود را نیز ارائه دهید.

بیشتر : ثبت برند لاتین(کلیک کنید)

 

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت برند حقوقی لباس ورزشی

برای ثبت برند لباس ورزشی به صورت حقوقی لازم است تا مدارک زیر را تهیه کرده و از طریق سامانه آنلاین پایدار ثبت و یا مرکز مالکیت معنوی ایران در اختیار کارشناسان و متخصصین این حوزه قرار دهید تا عملیات ثبتی شما انجام شود.

  1. کپی مدارک شناسایی شامل شناسنامه و کارت ملی جدید
  2. کپی آخرین روزنامه رسمی کشور
  3. کپی مجوز فعالیت

مدارک مورد نیاز برای ثبت علامت تجاری لباس ورزشی حقیقی

اگر برند شما به صورت حقیقی در نظر گرفته شده است که سعی دارند خود را به صورت شخصی ثبت کنید بهتر است تا مدارک زیر را تهیه کرده و در اختیار مراجع ثبت کننده برند لباس ورزشی قرار دهید.

  1. کپی مدارک شناسایی شامل شناسنامه و کارت ملی جدید
  2. کپی مجوز فعالیت که می تواند جواز کسب ایا جواز تاسیس باشد.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان میتوانید با

موسسه حقوقی ثبت سفیر تماس بگیرید

شماره تماس:021_ 88548054

 

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: