پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

 

 

 

 

لبخندها همیشه نقش مهمی در تصمیم گیری اجتماعی ایفا می‌کنند. آیا چیزی وجود دارد که بخواهید در لبخند خود تغییر دهید؟ بیشتر اوقات لبخند شما به دلیل شرایط پزشکی یا افزایش سن تغییر می‌کند؛ اما دندانپزشکی مانع از این اتفاق می‌شود. وقتی کسی را با لبخند زیبا و سالم می‌بینید به عکس‌العمل خود فکر کنید. آیا تصور می‌کنید که فرد خوشحال است؟ موفقیت بالایی کسب کرده است؟ آیا یک فرد صمیمی و باشخصیت به نظر می‌رسد؟ پاسخ به همه این سوالات اغلب یک «بله» محکم و قاطع خواهد بود.

 

پس بسیاری از افراد مبتلا به مشکلات دندان، هنگام تعامل با دیگران احساس اعتماد به نفس کمتری دارند. خوشبختانه، راه‌های موثری برای بهبود چشمگیر لبخند شما وجود دارد. از عمیق‌ترین درمان‌های دندانپزشکی گرفته تا درمان‌های کوتاه و مختصر، برای درمان انواع مشکلات دهان و دندان که با آن مواجه هستید. تیم حرفه‌ای مراقبت از دندان دکتر مصطفی حیدری در بهترین دندانپزشکی گیشا مفتخر است که به بیماران خود اعتماد به نفس را با لبخندهای زیبا هدیه دهد. در ادامه خواهیم گفت که چگونه دندان‌های سالم و زیبا حاصل از مراجعه به دندانپزشکی می‌تواند بر شادی زندگی شما تاثیر بگذارند.

لبخند زیبا با کلینیک دندانپزشکی در گیشا

 

 

ارتباط بین لبخند سالم و تصویر ذهنی افراد از خود

 

یک لبخند زیبا، تصویر مثبتی از شخصیت خود افراد، در ذهن و روح‌شان ایجاد می‌کند. دلایل متعددی وجود دارد که ممکن است یک فرد لبخند خود را دوست نداشته باشد. دندان‌های لکه‌دار، ترک خورده، لب‌پر شده، شکسته یا کج می‌تواند اعتماد به نفس شما را کاهش دهند. از دست دادن دندان نه تنها ظاهر لبخند را تحت شعاع قرار می‌دهد بلکه می‌تواند شکل فک و فرم صورت افراد را نیز تغییر دهد. دندان‌هایی که پوسیدگی قابل مشاهده دارند می‌توانند باعث شوند که فرد بخواهد از لبخند زدن یا خندیدن خودداری کند.

 

در نظر بگیرید که اگر بتوانید با دندان‌های زیبا و درخشان خود لبخند بزنید و بخندید، چقدر احساس اعتماد به نفس خواهید داشت. یک لبخند سالم می‌تواند به شما این اعتماد به نفس را بدهد که می‌توانید بدون درنگ و نگرانی، با هرکسی صحبت کنید. دندانپزشکی زیبایی می‌تواند روی دندان‌های لکه‌دار، ترک خورده یا حتی شکسته و افتاده، معجزه کند. روش‌هایی مانند سفید کردن دندان، روکش‌ها و انواع لمینت دندانی می‌توانند لبخند شما را صاف، روشن و تا حد زیادی بهبود بخشند.

 

علاوه بر این، گزینه‌های جایگزینی دندان مانند تاج، ایمپلنت و پروتزهای دندانی می‌توانند فرم فک و صورت را بازیابی کنند. تحقیقات نشان می‌دهد که لبخند یک فرد جزو اولین جزئیاتی است که دیگران متوجه آن می‌شوند. لبخندهای ما تاثیر بسیار زیادی بر جذب یا عدم جذب دیگران دارد. مطالعات همچنین لبخندهای زیبا را با ویژگی‌های مثبتی مانند مهربانی، دوستی و هوش مرتبط می‌دانند.

 

روش‌های موثر دندانپزشکی برای داشتن لبخندی زیبا

برای داشتن لبخندی زیبا روش‌های مختلفی در دنیای دندانپزشکی وجود دارد که می‌تواند کمک بسیاری به افراد کند. برای مثال می‌توان از ارتودنسی برای چیدمان بهتر دندان‌ها استفاده کرد. همچنین طراحی طرح لبخند در کنار دیگر تکنیک‌های دندانپزشکی کمک کننده هستند.

برای اینکه بتوان از تخصص دکتر مصطفی حیدری در این زمینه سود برد، ایمپلنت دندان هم کمک شایانی خواهد داشت، ایشان در کلینیک دندانپزشکی در گیشا (www.drmostafaheidari.com) از روش‌های بسیار محبوبی مانند لمینت دندان هم برای زیبایی بخشیدن به لبخند شما استفاده می‌کنند.

لبخندی دلنشین با دکتر مصطفی حیدری

 

 

 

زیبایی لبخند می‌تواند بر موفقیت شغلی تاثیر بگذارد

 

همان طور که می‌دانیم که زیبایی لبخند می‌تواند اعتماد به نفس و عزت ‌نفس را تحت‌ تاثیر قرار دهد. اما آیا می‌دانستید که

می‌تواند بر نظر مطلوب کارفرمایان و همکاران نیز تاثیر بگذارد؟ وقتی در مورد لبخند خود احساس خوبی می‌کنید، با

اعتماد به نفس بیشتری در مصاحبه شغلی شرکت خواهید ‌کرد، بنابراین احتمال استخدام شدن خود را خواه ناخواه افزایش

می‌دهد. تعامل مثبت با همکاران نیز می‌تواند اعتماد به نفس و عزت ‌نفس شما را بیشتر بهبود بخشد.

 

رسیدگی به سلامت دندان برای داشتن زیبایی لبخند نشان ‌دهنده کسی است که به آراستگی ظاهر خود اهمیت می‌دهد. اعتماد

به نفس و داشتن روی گشاده و باز نیز می‌تواند باعث شود که شما دوستانه‌تر، اجتماعی‌تر و پر از زندگی به نظر برسید.

سلامت دهان خوب می‌تواند به طور چشمگیری حال خوب و نحوه تعامل شما با دیگران را بهبود بخشد. از طرف دیگر یه

لبخند جذاب می‌تواند یه اتاق را آلوده کند و فضای پرنشاطی را در محیط کار فراهم نماید.

دندانپزشکی زیبایی و سلامتی

 

دندانپزشکان همیشه بیشتر از اینکه به جنبه‌های زیبایی و ظاهری اهمیت دهند، به سلامتی بیمار توجه می‌کنند. با این حال، به طور معمول دندان‌های سالم از زیبایی شناسی دلپذیری برخوردار هستند. ارتباط اصلی بین دندان‌های سالم با مراجعه منظم و دوره‌ای به دندانپزشکی و زندگی شادتر و سالم‌تر عبارتند از:

 

  • اول اینکه؛ دندان‌های مرتب و یک‌دست از آرایش فشار بهینه‌ای برخوردار هستند. این بدان معنا است که اگر دندان‌ها صاف نباشد، می‌تواند هنگام غذا خوردن یا گاز گرفتن و جویدن، باعث شوند فشار به طور مستقیم روی تمام دندان‌ها تقسیم نشود و فقط روی یک یا چند دندان فشار وارد شود. در نهایت دندانی که وزن بیشتری را در مقایسه با حد معمول تحمل کند دچار درد و مشکل خواهد شد.
  • و دوم؛ داشتن دندان‌های منظم و هم‌تراز، فک‌ها را تقویت می‌کند و همچنین از فشار بیش از حد، هنگام جویدن و گاز گرفتن پیشگیری می‌کند. بیشتر اوقات، ناراحتی فک و همچنین مشکلات مفصلی آن هنگامی که هر دو فک به درستی تراز نشوند، ایجاد می‌شوند. همچنین هم‌ترازی فک برابر است با حفظ تعادل و زیبایی صورت.

 

بنابراین داشتن دندان‌های صاف مطمئنا با گذشت زمان برای سلامتی بیمار سودبخش است و احتمال نیاز به درمان‌های عمقی و مشکلات جدی را کاهش می‌دهد. دندان‌های سالم و صاف به طور قطع نه تنها اعتماد به نفس را افزایش می‌دهد، بلکه می‌تواند در درازمدت باعث صرفه ج کلینیک دندان پزشکی دکتر حیدری در سال 1390 با هدف ارایه خدمات نوین و پیشرفته دندان پزشکی در تهران افتتاح شد. کلینیک دندانپزشکی دکتر حیدری یکی از مجهزترین کلینیک‌های دندانپزشکی در ایران است که کلیه خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی را با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات و بالاترین استانداردهای دنیا در اختیار مراجعین قرار می‌دهد .

به کارگیری کادر اداری و درمانی با تجربه و خوش اخلاق به همراه استفاده از تکنیک‌های نوین درمانی بهره‌گیری از تجربه و دانش دندانپزشکان با سابقه کاری بالا و ماهر که با تعرفه مناسب‌تر نسبت به همکاران در جهت رضایت و رفاه شما کار می‌کنیم.

 

 

لبخند پاداشی دلگرم‌کننده است و خوشحالی افراد را نشان می‌دهد. در حالی که لبخند برتری موقعیت فردی که لبخند می‌زند را تقویت می‌کند، لبخند وابستگی پیوندهای اجتماعی را ایجاد و حفظ می‌کند. دکتر مصطفی حیدری در کلینیک دندانپزشکی در گیشا به افراد زیادی کمک کرده است که زیباتر در عین حال طبیعی، لبخند بزنند. دندانپزشکی گیشا افتخار دارد تا انواع روش‌ها و درمان‌های دندانپزشکی، از دندانپزشکی زیبایی گرفته تا تمام اقدامات درمانی و سلامتی را به مراجعین خود ارائه دهد. پس همین امروز برای بررسی دهان و دندان خود با ما با ما تماس بگیرید.

 

تلفن: 02188248830 _09334444756 _ 09354444756

آدرس: تهران، خیابان گیشا، خیابان علیالی غربی، پلاک ۵۲، واحد ۱۰، طبقه ۵

وب‌سایت: www.drmostafaheidari.com

 

 

 

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: