پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

 

 

لوح تقدیر، متن کوتاه و کتیبه‌ای است که به شخص یا گروهی از افراد برای ابراز قدردانی و افتخار داده می‌شود. این لوح با نام‌های دیگری مانند لوح یادبود، تقدیرنامه ورزشی، لوح سپاس و لوح افتخار نیز شناخته می‌شود. امروزه استفاده از حکم قهرمانی و لوح تقدیر ورزشی بسیار رواج یافته و به جنبه تبلیغاتی نیز تبدیل شده است.

یک طرح حکم قهرمانی خام می‌تواند حاوی متن کوتاهی از تقدیر و تشکر یا یک شعر ادبی باشد. این نوشته‌ها گاهی بر روی یک ورق فلز، کاغذ، شیشه و سنگ با تصویر افراد مشهور یا برند یک سازمان حک می‌شود و در جعبه‌هایی با رنگ‌های متنوع و زیبا قرار می‌گیرد. اهدای حکم قهرمانی ورزشی علاوه بر ایجاد حس دلگرمی و تکریم برای مخاطبان، تأثیر بسزایی در تقویت انگیزه و پیشرفت افراد دارد.

طرح لایه باز لوح تقدیر ورزشی

طراحی شکل و اندازه لوح تقدیر خام ورزشی بسیار مهم است. لوح تقدیر ورزشی جدا از ظاهر زیبا و جذاب باید دارای طراحی واضح و منظم باشد. متریال لوح، رنگ جعبه و قاب، متن و نوشته‌های نوشته شده روی لوح نیز باید با دقت و زیبایی بسیار انتخاب شود تا در ذهن مخاطب تاثیر خوبی بگذارد و نیت اهداکننده را منتقل کند. متن حکم قهرمانی باید با توجه به موقعیتی که در آن به مخاطب ارائه می‌دهد انتخاب شود.

اگر قصد دانلود و استفاده از حکم قهرمانی لایه باز را دارید، باید قبل از انجام این کار به نکاتی مانند سلیقه و هدف مشتری توجه کنید تا بتوانید بهترین طرح را برای او تهیه کنید؛ اما به طور کلی برای انتخاب و دانلود هر طرح لایه باز باید موارد زیر رعایت شود:

1- تعیین هدف از انتخاب فایل psd در فتوشاپ

در این مرحله مشخص کردن هدف طراح یا مشتری هنگام خرید طرح لوح تقدیر ورزشی به صورت لایه باز بسیار مهم است. یعنی از ابتدا باید تصمیم بگیرید که چه چیزی را می‌خواهید از طرح حذف کنید یا چه آیکونی را می‌خواهید به طرح اضافه کنید و بعد آن را بخرید و در نهایت دانلود کنید.

2- بررسی انطباق طرح نهایی با فرمت psd

اگر بخواهم مثالی بزنم که به راحتی قابل درک باشد، برای مثال لوح تقدیر لایه باز ورزشی باید برای انواع لوح تقدیرهای دیگر مانند حکم قهرمانی کاراته، حکم قهرمانی جودو، حکم قهرمانی کونگفو هم قابل استفاده باشد.

3- انتخاب مدل بر اساس نیاز و علایق کارفرما یا مشتری

پس از پایان پروژه و بازدید کارفرما از طرح نهایی، مهر تایید بر روی کار گرافیکی شما زده می‌شود. بنابراین قبل از خرید هر طرحی، بهتر است طرح اولیه حکم قهرمانی خام مورد نظر را به کارفرما نشان دهید تا در زمان تحویل کار با اختلاف نظر و دوباره کاری روبرو نشوید.

نمونه طرح حکم قهرمانی و لوح تقدیر ورزشی-طرح دات آی آر

 

نکات مهم در هنگام طراحی لوح تقدیر طرح لایه باز آماده 

در طراحی لوح تقدیر ورزشی به نکات زیر توجه کنید تا بتوانید بهترین کار خود را به نمایش بگذارید:

  • بررسی کیفیت فایل بر طبق رویداد و مناسبت سفارش
  • قابل طراحی در اندازه واقعی
  • به کار بردن فونت‌های مناسب برای متن و سرفصل‌ها
  • دارای رزولوشن مناسب برای چاپ افست و دیجیتال
  • بررسی اندازه فونت، طرح بندی، املای صحیح متن و غیره
  • امکان بررسی دقیق فایل قبل از چاپ
  • طرح حکم قهرمانی بدون مهر و امضای طراح اصلی
  • انتخاب صحیح و دقیق ویژگی‌های به کار رفته در طراحی متناسب با شخصیت و ارزش گیرنده
  • سایز استاندارد فایل لایه باز
  • امکان پرینت در هر سایز به صورت شخصی

انتخاب متریال لوح تقدیر ورزشی به انتخاب مشتری بوده و هزینه تولید با توجه به انتخاب هر یک از این مواد و تعداد تولید متفاوت خواهد بود.

نمونه طرح لوح قهرمانی ورزشی و لوح افتخار-tarh.ir

 

لوح تقدیر خام ورزشی

لوح تقدیر خام ورزشی یکی از راه‌هایی است که برای تشویق و تجلیل از افرادی که نتایج برجسته‌ای در زمینه ورزش کسب کرده‌اند، استفاده می‌شود. هنگام انتخاب این طرح خام باید به نکات زیر توجه کرد:

محتوای متن حکم قهرمانی و لوح تقدیر ورزشی باید با افراد دریافت کننده این لوح هماهنگی داشته باشد. یعنی در متن تشکر باید موضوع ورزشی که مورد تقدیر قرار گرفت، رتبه ورزشکار و دستاوردهای او در عرصه ورزش به خوبی ذکر شود. برای مثال متن‌های حکم قهرمانی فوتبال، حکم‌ قهرمانی والیبال، حکم قهرمانی ورزش‌های رزمی با همدیگر فرق دارد.

طرح لوح تقدیر نیز بسیار مهم است. باید به اندازه کافی جذاب باشد و بهتر است از رنگ‌های زیبا در آن استفاده کرد. همچنین باید آن‌قدر بزرگ باشد که به راحتی دیده شود.

نام و نتایج ورزشکار باید با احترام و دقت در متن لوح و حکم قهرمانی درج شود.

در نهایت، حکم قهرمانی خام باید برای کار مورد نظر طراحی شود. اگر قرار است از لوح تقدیر برای یک رویداد خاص استفاده شود، باید برای آن مناسبت کاملاً مناسب باشد. به عنوان مثال، اگر هیئت برای یک مسابقه ورزشی راه اندازی شده است، باید با موضوع مسابقه و همچنین رنگ‌های مرتبط با آن مسابقه مطابقت کند. با پیروی از این دستورالعمل‌ها، می‌توانید یک لوح تقدیر ورزشی عالی برای تشکر و تشویق فرد مورد نظر ایجاد کنید.

دانلود حکم قهرمانی و تقدیرنامه ورزشی-طرح دات آی آر

 

سفارش لوح تقدیر ورزشی

سایت طرح دات آی آر در تلاش است تا با طراحان باتجربه خود بتواند نیاز‌های شما را برآورده کند و بهترین طرح‌های آماده لوح تقدیر خام ورزشی را طراحی کند. شما می‌توانید از لوح تقدیر ورزشی برای قدردانی از تخصص ورزشکاران در رشته‌های مختلف استفاده کنید.

حکم قهرمانی خام دارای انواع طرح‌ها و تم‌ها برای سلیقه‌ها و مناسبت‌های مختلف در سایت موجود است. یکی از مزایای کلیه لوح تقدیر خام ورزشی این است که توسط افراد حرفه‌ای مطابق با استانداردهای چاپ و در اندازه و ابعاد مناسب تهیه و برای استفاده شما در سایت بارگذاری می‌شود.

یکی از دلایل برتری سایت tarh.ir نسبت به رقبا این است که اگر به بخش‌های مختلف سایت سری بزنید با تعداد زیادی فایل لایه باز در موضوعات مختلف روبرو می‌شوید. این طرح‌ها فرصت خوبی را به مراکز چاپ و چاپخانه‌ها و طراحان حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای می‌دهد تا با عضویت در سایت از انواع طرح‌ها به صورت لایه باز استفاده کنند و بتوانند از این راه کسب درآمد خوبی داشته باشند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: