پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

 

آزمون ITEP تضمینی

چنانچه دارای محدودیت زمانی در کسب نمره آزمون ITEP می باشید به عنوان مرکز متخصصص و مجرب در زمینه آزمون به متقاضیان شرکت در آزمون کمک خواهیم کرد که نمره‌های مورد نظر خود را به صورت تضمینی حتی با سطح زبانی ضعیف در این آزمون کسب نماید.

جهت مطالعه و دریافت اطلاعات این آزمون به شکل تضمینی می توانید به یکی از دو لینک زیر مراجعه نمایید:

آزمون ITEP

ITEP تضمینی

 

آزمون PTE تضمینی

بدین سبب با افتخار اعلام می کنیم  برنامه ویژه ای داریم تا دریافت نمره آزمون PTE دور از دسترس داوطلبان نباشد. و داوطلبینی که سطح زبانی ضعیف دارند بدون دغدغه در آزمون شرکت و نمره بالا کسب نمایند.

جهت مطالعه و دریافت اطلاعات این آزمون به شکل تضمینی می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

PTE تضمینی

 

آزمون MET تضمینی

همچنین در ادامه ارایه خدمات تضمینی ، لازم به ذکر است کسب نمره آزمون MET یا همان آزمون زبان دانشگاه میشیگان امریکت به صورت کاملا تضمینی با کمترین هزینه در کمترین زمان توسط این مرکز انجام خواهد شد.

جهت مطالعه و دریافت اطلاعات این آزمون به شکل تضمینی می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

آزمون MET

 

حال در ادامه توضیح مختصری از هر یک آز آزمون های فوق می پردازیم :

آزمون ITEP چیست ؟

آزمون ITEP یا International Test of English Proficiency یک آزمون سنجش زبان انگلیسی است که توسط شرکت تدویدی مجری می شود و برای افرادی که به دنبال شغل در شرکت های بین المللی هستند، یا می خواهند به دانشگاهی خارجی درخواست بدهند، مناسب است. این آزمون در یک سطح زبانی توصیف می شود و شامل چهار مهارت زبانی اساسی یعنی خواندن، نوشتن، گفتاری و شنیداری می باشد.

 

آزمون PTE چیست ؟

آزمون PTE (Pearson Test of English) یک آزمون بین‌المللی زبان انگلیسی است که توسط موسسه پیرسون برگزار می‌شود. این آزمون شامل چهار بخش Listening، Reading، Speaking و Writing می‌باشد و برای ارزیابی سطح زبان انگلیسی زبان‌آموزان در سطوح مختلف تدوین شده است. همچنین آزمون PTE در بیش از ۱۴۰ کشور دنیا شناخته شده و قابل قبولی در بسیاری از دانشگاه‌ها و محل‌های کاری مختلف است.

 

آزمون MET چیست ؟

آزمون MET (Michigan English Test) یکی از آزمون های محبوب زبان انگلیسی در دانشگاه میشیگان آمریکا است که به عنوان یکی از معیارهای قبولی دانشجویان بین المللی استفاده می شود. این آزمون شامل چهار بخش شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن است و در سطوح مختلفی از مبتدی تا پیشرفته برگزار می شود. به طور کلی، هدف آزمون MET ارزیابی توانایی داوطلبان در استفاده از زبان انگلیسی در محیط های تحصیلی و تخصصی است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: