پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

همه چیز درباره زنجیر نقره مردانه

زنجیر نقره مردانه کاربردهای بسیار زیادی دارد. این محصولات به دلیل اینکه شباهت زیادی به طلای سفید دارند، بسیار مورد توجه آقایان قرار گرفته اند. معمولا افرادی که تمایل دارند هزینه کمتری برای زیورآلات پرداخت کنند و در عین حال زیبایی، درخشش و کیفیت کار برای آن ها از اهمیت زیادی برخوردار است، به سراغ نقره جات می روند.

زنجیر نقره را می توان با انواع دستبند، انگشتر و گوشواره ست کرد. این محصولات به دلیل سادگی و ظرافتی که دارند، ظاهری زیبا و جذاب به استایل شما می بخشند. زنجیر نقره معمولا در مدل های مختلفی به بازار عرضه می شود و از نظر عیار و میزان خلوص درجه های مختلفی دارد.

از آن جایی که این محصولات در بازار بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و تقاضای زیادی برای خرید آن ها وجود دارد، برخی از فروشگاه ها از ناآگاهی خریداران سوء استفاده کرده و محصولات غیر اصل و تقلبی را در قالب نقره اصل به آن ها ارائه می کنند. از این رو لازم است با مشخصات نقره اصل به خوبی آشنا باشید تا بتوانید در هنگام خرید، کالای اصل و مرغوب را از نوع نامرغوب آن تشخیص دهید.

تشخیص زنجیر نقره مردانه اصل

برای خرید زنجیر نقره مردانه می بایست موارد زیادی را در نظر داشته باشید و با بررسی دقیق، محصول باکیفیت و اصل را تشخیص دهید. نقره اصل معمولا از کیفیت و دوام بالایی برخوردار است و نسبت به دیگر فلزات طول عمر بیشتری دارد. به راحتی سیاه و کدر نشده و تغییر رنگ نمی دهد. این فلز همچنین از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است.

از بهترین و معروف ترین انواع زنجیر نقره عرضه شده به بازار، نقره استرلینگ است. دلیل شهرت این نقره میزان خلوص بالای آن است. در این محصول از 92.5 درصد فلز نقره استفاده شده است. مابقی آن نیز از دیگر فلزات ارزشمندی همچون مس، برنج و... تشکیل شده اند. در ادامه به چند نکته مهم در خرید زنجیر نقره مردانه اشاره می کنیم.

توجه به نشانه های موجود روی زنجیر نقره مردانه

یکی از روش هایی که می توانید به کمک آن، زنجیر نقره مردانه اصل از غیر اصل را تشخیص دهید، توجه به علائم و نشانه های حک شده روی محصول است. این نشانه ها به نوعی به محصول هویت می بخشند. نقره هم مانند طلا دارای شناسنامه است. این شناسنامه می تواند اطلاعات مفید و مهمی را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

پس در خرید زنجیر نقره مردانه، حتما به علائم حک شده روی آن دقت داشته باشید. اما این نشانه ها چه اطلاعاتی به ما می دهند؟ این اطلاعات شامل؛ میزان خلوص نقره، سازنده نقره، معدنی که نقره از آن استخراج شده و موارد بسیار دیگر است. حال سوال دیگری که پیش می آید این است که در کدام قسمت از زنجیر نقره مردانه، می بایست به دنبال این نشانه باشیم؟ این نشانه ها یا داخل زنجیر و یا روی گیره و قفل آن قرار گرفته اند.

توجه به میزان خلوص نقره

برخی افراد، تخصصی در زمینه تشخیص عیار نقره ندارند. از این رو نگران هستند که در هنگام خرید زنجیر نقره مردانه، سر آن ها کلاه برود و محصول تقلبی به آن ها عرضه شود. یکی از راه های تشخیص عیار نقره این است که دقت کنید روی زنجیر اعدادی همچون 800، 900 یا 925 درج شده باشد. این اعداد بیانگر میزان خلوص زنجیر نقره هستند. با این نشانه ها می توانید به عیار و خلوص نقره پی ببرید.

5

توجه به وزن نقره

یکی دیگر از راهکارهایی که می توانید به کمک آن به اصل بودن زنجیر نقره مردانه پی ببرید، دقت به وزن محصول است. اگر بخواهیم یک تعریف کلی از وزن نقره داشته باشیم، می توانیم بگوییم نقره جات در مقایسه با دیگر محصولات فلزی از وزن بیشتری برخوردار بوده و سنگین تر هستند.

اما اگر یک زنجیر تقلبی و غیر اصل به شما ارائه شود، متوجه وزن کم آن خواهید شد. اگر وقتی از زنجیر نقره زنانه استفاده می کنید فکر می کنید محصول توخالی و سبک است و در کل احساس خوبی به آن ندارید، بایستی نسبت به اصل بودن آن شک کنید.

استفاده از آهنربا برای تشخیص اصل بودن زنجیر نقره مردانه

شما به کمک آهنربا هم می توانید اصل بودن زنجیر نقره زنانه را بسنجید. نقره جات اصل خاصیت ضد آهنربایی دارند. این یعنی اگر یک آهنربا را به نقره نزدیک کنید، نقره از آن دور می شود و حالت دفع کنندگی به آن دست می دهد. اگر در زمان خرید زنجیر نقره مردانه، آهنربایی که به آن نزدیک کردید، نیروی دافعه ایجاد کرد این یعنی محصول مورد نظر مرغوب و اصل است.

قیمت زنجیر نقره مردانه

قیمت زنجیر نقره مردانه به عوامل مختلفی بستگی دارد و معمولا شرایط پایدار و ثابتی ندارد. از مهم ترین عواملی که بر قیمت زنجیر نقره مردانه تاثیرگذار هستند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • میزان خلوص و عیار زنجیر نقره مردانه
  • طراحی های به کار رفته در تولید زنجیر
  • ابعاد و اندازه زنجیر
  • وزن زنجیر
  • تولیدکننده و سازنده محصول
  • کیفیت محصول
  • تورم حاکم در بازار که بر قیمت زیورآلات به صورت مستقیم و غیر مستقیم تاثیرگذار است.
  • روش های استخراج و آماده سازی محصول
  • هزینه هایی که در تولید محصول بر دوش تولیدکنندگان تحمیل شده است.
  • هزینه های نگهداری و حمل و نقل محصول و...

بهترین فروشگاه های اینترنتی برای خرید زنجیر نقره مردانه

برخی از فروشگاه های آنلاین به جهت حمایت از مصرف کنندگان، به مناسبت های ویژه، فروش های تخفیفی در نظر می گیرند که در این فرصت، خریداران می توانند محصولات مورد نظر خود را با قیمت های مناسب تری تهیه کنند.

لی لی باز یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی است که تمام محصولات خود را به صورت آنلاین به دست مشتریان خود میرساند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: