پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

انتخاب یک باربری خوب و باتجربه اثر فوق العاده زیادی دارد تا شما سریع تر و راحت تر جابجا شوید

حمل اثاثیه منزل اصفهان اگر توسط یک شرکت معتبر باربری و کارگران مجرب و آموزش دیده و پرانرژی انجام شود شما دیگر هیچ موقع نگران چیزی نخواهید بود

تمامی نکاتی که در زیر میگوییم توسط تیم خوب و حرفه ای شرکت های اسباب کشی و باربری اصفهان انجام میشود البته شرکت های باربری در اصفهان بسیار زیاد هستند که در انتهای مقاله حتما بهترین شرکت های اسباب کشی در اصفهان را معرفی میکنیم تا با خیال راحت این کار پر استرس را به مطمئن ترین و حرفه ای ترین و بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان بسپارید

21

نکاتی در مورد باربری و حمل بار به صورت صحیح و اصولی :

• قبل از شروع باربری وسایل مورد نیاز را تهیه کنید. اقلامی مانند چسب، قیچی، کاتر و مواردی از این قبیل را قبل از شروع به کار حمل بار یا بسته بندی اثاثیه تهیه کنید و در جای مشخصی بگذارید.

• هرگز برای بلند کردن بار ها به کمر خود فشار نیاورید. بهترین و مناسب ترین مدل بدن برای بلند کردن وسیله های سنگین این است که در حالت نیمه نشسته بر روی پاهای خود قرار گرفته و جسم را به بدن خود نزدیک کنید.

• از چرخ‌های حمل بار استفاده کنید. بار ها را به تنهایی جا‌به‌جا نکنید. بالابرها و آسانسورها گزینه های خوبی برای حمل بار می باشند. مراقب وزن بیش از حد بار باشید.

• وسایل و اثاثیه را متعادل بلند و جا به جا کنید. هرگز چندین جعبه سنگین را برای بلند کردن بر روی یکدیگر قرار ندهید. این عمل تعادل را به هم می ریزد. بار ها را تا جایی که برای شما قابل حمل و نقل است بلند کنید و به گونه ای حرکت کنید که در هر لحظه بتوانید جلوی پای خود را بدون مشکل ببینید.

• درمورد تعدادی از جعبه‌ها باید بیشتر مراقب باشید. جعبه‌های محتوی مایعات و یا ظرف های شکستنی را با دقت بیشتری حمل کنید. دقت کنید تا زمین نخورید. برخی سطوح شیبدار هستند و برخی دیگر لغزنده. در هنگام راه رفتن بر روی این سطح ها بیشتر دقت کنید.

• اگر نمی‌توانید به تنهایی وسایل را از روی زمین جا به جا کنید به خود فشار بیش از حد وارد نکنید. از چند نفر بخواهید که شما را کمک کنند.

• روز جا به جایی لوازم یا اثاث منزل، لباس راحت و مخصوص کار بپوشید. در این صورت دغدغه پاره شدن و خراب شدن و یا کثیف شدن لباس‌هایتان را نخواهید داشت.

• اگر فکر می‌کنید بلند کردن وسایل سنگین برایتان سخت است، آنها را بر روی زمین جا به جا کنید.

• داخل ماشین باربری حمل بار (کامیون یا ایسوزو و…) را با پتو و یا موکت کاملا بپوشانید. برای مراقبت از پایه‌های صندلی و مبل ها آنها را درون ماشین باربری مجهز به وسایلی مانند پتو و یا موکت حمل و نقل کنید.

• اگر وسایل شما خودشان جعبه مخصوصی دارند می‌توانید آنها را با کارتن هایشان درون جعبه بزرگتری که برای باربری مناسب است، قرار دهید.

تمیز کردن و چک کردن منزل جدید حداقل 4 روز قبل از اسباب کشی از مهم ترین کارهاست تا اگر مشکل فنی در وسایلی مانند پکیج و شیرآلات و ... وجود دارد برطرف نمایید بعضی از شرکت های باربری در زمینه اسباب کشی تجربه بالاتری دارند سعی کنید از شرکت های متخصص در اسباب کشی منزل در اصفهان استفاده کنید

22

تعداد کارگر اسباب کشی چند نفر باشد بهتر است ؟

خیلی ها برایشان سوال است که چه تعداد کارگر برای اسباب کشی کافیست و فکر میکنند اگر کمتر کارگر بگیرند از نظر هزینه به نفعشان است ولی اینطور نیست چون تعداد کارگر بین 4 الی 6 نفر که باشد بهترین حالت است اینطوری کار سریع تر انجام میشود و چون تعداد کارگر ها بیشتر است با انرژی بیشتری کار انجام میشود و  بدانید اگر اسباب کشی بیشتر از 3 الی 4 ساعت طول بکشد کارگر ها خسته میشوند و نیرویشان 50% کاهش میابد پس تعداد بالاتر کارگر به نفع شماست البته باز هم به حجم اثاثیه منزل بستگی دارد

حمل اثاثیه منزل و باربری بین شهری اصفهان

23

باربری بین شهری از سخت ترین اسباب کشی هاست که چون مسافت طولانی تر است باید بسته بندی اثاثیه منزل کاملا اصولی و درست انجام شده باشد تا برای اثاثیه هیچ مشکلی ایجاد نشود باربری اصفهان به تهران و باربری اصفهان به مشهد و باربری اصفهان به شیراز و همچنین باربری اصفهان به شمال از بیشترین تقاضاهای باربری بین شهری میباشد و چون خیلی از اصفهان های عزیز به این شهر ها رفت و آمد دارند آپارتمان یا ویلایی در این شهرها تهیه کرده اند و یکسری از وسایل منزلشان را که میخواهند عوض کنند قدیمی ترها را به ویلا یا آپارتمانشان در شمال انتقال میدهند و برای همین از شرکت هایی که در امر باربری بین شهری اصفهان متخصص هستند در این زمینه کمک میگیرند از شرکت باربری آراد بار که در زمینه باربری بین شهری اصفهان بسیار باتجربه است و کارگران متخصص و مجربی در این زمینه دارد میتوانید جهت اسباب کشی درون شهری و بین شهری استفاده نمایید

09103372427 شماره ایست که به عنوان یک شرکت باربری مطمئن و حرفه ای در گوشی تان سیو نمایید مطمئنا یک روزی لازم میشود چون همه افراد حداقل دو یا سه بار اسباب کی و حمل و نقل اثاثیه منزل را تجربه میکنند

خدمات شرکت های باربری در اصفهان

تهیه کارتن اسباب کشی و دیگر وسایل جهت بسته بندی

بسته بندی اثاثیه منزل بصورت اصولی

بارگیری اثاثیه منزل کاملا حرفه ای در مااشین باربری

کارگر متخصص و مجرب و متعهد و سریع

حمل یخچال و گاوصندوق و پیانو و ..... کاملا حرفه ای

تخلیه بار 100% تضمینی

ارائه بیمه نامه معتبر

ماشین باربری مجهز 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: