پایگاه خبری خانه فوتبال:

 

 

صافکاری بی رنگ مستر مکانیک

صافکاری PDR یک روش ترمیم سازگار با محیط زیست است که بدنه خودرو را با هزینه بسیار کم به شرایط کارخانه باز می گرداند. PDR را می توان برای از بین بردن فرورفتگی ها و خراش ها و همچنین آسیب ها و تگرگ روی وسایل نقلیه استفاده کرد.

ترمیم فرورفتگی بدون رنگ یا برداشتن فرورفتگی بدون رنگ، سریع‌ترین، ارزان‌ترین و ارزان‌ترین فرآیند در ترمیم بدنه خودرو است. PDR ما را به یکی از بهترین مراکز تعمیر خودرو تبدیل می کند

مراکز مستر مکانیک تکنسین های آموزش دیده ای دارند که در روش صافکاری pdr ما از آخرین فن آوری برای تعمیر آسیب ها و تگرگ ها بدون تأثیر بر رنگ اصلی استفاده می کنیم.

تکنسین های ما آموزش های دقیق PDR را گذرانده اند تا در این زمینه متخصص شوند.

صافکاری PDR در مرکز خدمات خودکار مستر مکانیک توسط متخصصان بسیار حرفه ای و ماهر با استفاده از ابزارهای مدرن انجام می شود.

تاریخچه صافکاری PDR

صافکاری PDR همانطور که از نام آن پیداست (Paintless Dent Repair) یک ترمیم صافکاری یک ماشین است که نیازی به رنگ ندارد. صافکاری PDR فرآیند از بین بردن فرورفتگی ها و آسیب ها از ماشین شما است.کاربردی ترین روش های PDR برای ضربه های درب، خراش، ضربه های بزرگتر که به رنگ آسیب نمی زند و آسیب از دو قسمت بدنه می باشد. یک مکانیک باتجربه با استفاده از یک ابزار تخصصی به آرامی به قسمت آسیب دیده داخل خودرو ضربه می زند.

یک  PDR کار می تواند کار را در یک تا سه ساعت به پایان برساند. برای کسی که آسیب جزئی دارد، قرار دادن ماشین خود در صافکاری برای چند روز واقع بینانه نیست. اکثر فرورفتگی ها توسط کارشناسان ترمیم بدنه مستر مکانیک قابل تعمیر هستند.

ما می دانیم که بسیاری از شما هنوز در مورد صافکاری PDR سوالاتی دارید، بنابراین یک راهنمای جامع برای پاسخ به بسیاری از سوالات PDR که ممکن است داشته باشید ایجاد کرده ایم. پس از خواندن این مقاله، درک بهتری از روند تعمیر و اینکه آیا آسیب وارد شده به خودروی شما با PDR قابل تعمیر است یا خیر خواهید داشت.

صافکاری بی رنگ راهی است که همه صاف کننده ها این کار را نمی کنند. بنابراین ابتدا باید یک متخصص قابل اعتماد و حرفه ای پیدا کنید که بتواند تشخیص دهد آیا ماشین شما می تواند بدون رنگ به حالت صافکاری بازگردد یا نیاز به رنگ آمیزی دارد.به طور کلی، در صورت تصادف جزئی که در آن قسمتی از بدن خم می شود، ممکن است به صافکاری نیاز داشته باشید. بدین ترتیب رنگ خودرو از بین نمی رود و امکان بازگرداندن خودرو به حالت اولیه با صافکاری بدون رنگ آمیزی وجود دارد. اما در تصادفات شدید که رنگ آسیب می بیند، نقاشان خودرو باید قطعات خودرو را با اسپری رنگ آمیزی ترمیم کنند.

در این فرمت بدون رنگ صافکاری، قطعات خودرو بدون رنگ بازیافت می شوند. بنابراین، در صافکاری، تعویض یک قطعه شکسته ارزش خودروی شما را کاهش نمی دهد. از طرف دیگر، صافکاری بی رنگ معمولاً از روشی استفاده می کند که کمی زمان می برد. بنابراین ماشین شما سریعتر تعمیر می شود. شما می توانید با تماس با صافکاری بی رنگ مستر مکانیک با شماره درج شده در روز اول خودرو خود را بازیابی کنید و از مشاوران ما راهنمایی لازم را دریافت کنید.

 

18

خدمتی نوین از پلتفرم مستر مکانیک

تعمیر چرخ خیاطی یکی از سخت ترین کارهاست اما مستر مکانیک این کار را به بهترین شکل ممکن و با بهترین قیمت انجام می دهد. محدوده تعمیرات چرخ خیاطی مستر مکانیک شامل: مناطق شرق، غرب، شمال و جنوب تهران می باشد. کاربر گرامی می توانید از خدمات ما برای تعمیر چرخ خیاطی خود به 3 روش استفاده کنید که عبارتند از: تعمیر چرخ خیاطی در منزل ، تعمیر چرخ خیاطی در تعمیرگاه و استفاده از سرویس اکسپرس ما.

پس از ثبت درخواست خدمات چرخ خیاطی تمامی مشخصات از قبیل مشخصات دستگاه و پنل کاربری برای شما ارسال می شود. با ورود به پنل کاربری خود می توانید نام تعمیرکار و همچنین فاکتور و گارانتی دستگاه را مشاهده کنید. همچنین می توانید به صورت آنلاین با واحد پیگیری و شکایت ارتباط برقرار کرده و به پرسنل تعمیر و نگهداری خود امتیاز دهید.

 

تعمیر چرخ خیاطی درمنزل و محل کارشما ، تعمیرات تخصصی ، عیب یابی ، تنظیم و سرویس ، تبدیل دستی به برقی ، کارشناسی خرید ، نصب و راه اندازی جهت تولیدی و چرخ های خیاطی خانگی ( جدید و قدیمی ) و صنعتی ( زیگزال ، راسته ، میاندوز ، نوار دوز و …) در محل ، منزل و تعمیرگاه چرخ خیاطی با گارانتی تعمیر و سابقه درخشان

تعمیر چرخ خیاطی باید توسط یک تعمیرکار حرفه ای و با تجربه انجام شود. معمولا چرخ خیاطی ها پس از مدتی استفاده فرسوده یا خراب می شوند و نیاز به سرویس و تعمیر چرخ خیاطی است. بارها برای همه ما پیش آمده که یکی از لوازم منزلمان خراب شود اما نمی دانیم چه کنیم. گاهی اوقات برداشتن دستگاه و بردن آن به تعمیر برای ما سخت بود. برای رفع تمامی این مشکلات می توانید با ما تماس بگیرید

کارشناسان ما سفارش شما را بررسی می کنند و با توجه به نیاز شما متخصص مجرب آقا یا بانو برای اجرای تعمیر چرخ خیاطی و گلدوزی، تعمیر چرخ خیاطی قدیمی، گلدوزی تعمیر چرخ خیاطی تعمیر چرخ خیاطی صنعتی و… تعمیر در محل اعزام می شود.

 

مستر مکانیک این تضمین را میدهد که همانند روز اول از خودروی خود نهایت لذت را ببرید

Like The First Day

برای رفع مشکل خودروی خود و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران ، با کارشناسان مستر مکانیک تماس بگیرید

19

راه های ارتباطی با مستر مکانیک

09127299852

www.mrmechanics.ir

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: