پایگاه خبری خانه فوتبال:


با تراکتور سازی تبریز در ایران پیش فصل   تمرین می‌کنم تا آماده باشم


وقتی ب ایران میام . خداراشکر شرایط بهتر است و در تراکتور  تمرین می‌کنیم تا بدنم را در شرایط ایده آل نگه دارم. تمرینات جداگانه هم دارم و باید ببینیم انشالله در فصل جدید چه اتفاقی می‌افتد.

7

میخواهم یک سال خوب را رقم بزنم در فوتبالم

، برنامه های زیادی دارم و امیدوارم که سال خوب فوتبالی به دور از هرگونه مشکل و مصدومیت داشته باشم. امیدوارم خدا کمک کند این امر میسر شود و در فضایی خوب با آرامش کامل یک فصل خوب فوتبالی داشته باشم و بعد در کنار آن ب اردوی تیم ملی دعوت شوم .
؟ فعلا به تیم های ایرانی فکر نمی‌کنم
هافبک دفاعی ایرانی اسپورتینگ  به سوال درباره حضور در تیم  های ایرانی که همیشه شایعه حضورش بوده، پاسخ می‌دهد: «شایعه همیشه بوده. دوستان همیشه لطف داشتند و این شایعات کم و بیش رد و بدل شده. این چیز دروغ نیست و هر بازیکنی دوست دارد در تیم پرطرفداری مثل استقلال و تراکتور  بازی کند. اما خب در حال حاضر من به لیگ ایران فکر نمیکنم برای این که یک مقدار اهداف بزرگتر دارم و دنبال جنگیدن هستم که خودم را به فوتبال خارج اثبات کنم. اما همین که این شایعات از تیم های بزرگ ایران می‌آید خودش افتخاری است و دست همه هم درد نکند، در گذشته هم لطف داشتند و پیشنهاد هم دادند  اگر قرار باشد روزی به ایران بیایم به این تیم های بزرگ فکر می‌کنم ...

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: