به گزارش خانه فوتبال، جردن سینوت، فوتبالیست 25ساله انگلیسی که پیش از این بازیکن تیم لیگ برتری هادرسفیلد بوده در جریان یک درگیری و زد و خورد کشته شده است. به گزارش رسانه‌های انگلیسی جمجمه جردن سینوت شکسته بوده و او با ضربه جسمی سخت به سرش کشته شده است.

جمعه شب پلیس شهر ناتینگهام گزارشهایی دریافت کرد که از یک دعوا و زد و خورد خبر می‌داد. با حضور پلیس در محل حادثه آنها با جردن سینوت مواجه شدند که بی‌حرکت روی زمین افتاده است. سینوت به بیمارستان منتقل شده و پزشکان او را به کمای مصنوعی بردند ولی او در نهایت به دلیل جراحات وارده از دنیا رفت.

01472620

جردن سینوت که سابقه بازی در هادرسفیلد را داشت این روزها در باشگاه مت‌لاک تاون بازی می‌کرد. این باشگاه با انتشار بیانیه‌ای به قتل رسیدن و مرگ بازیکن خود را تایید کرد و نوشت:" با کمال تاسف باید اعلام کنیم که جردن سینوت امروز درگذشته است. خانواده و دوستان او در کنار جنازه‌اش هستند و ما به همه کسانی که از مرگ او ناراحتند صمیمانه تسلیت می‌گوییم. با توجه به اظهارات پلیس مشخص است که او در نتیجه دعوا و زد و خوردی شدید در مرکز شهر رتفورد به قتل رسیده است و پلیس به کشته شدن او با استفاده از ضربات یک  جسم سخت به جمجمه‌اش مشکوک است".

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: